2020.09.26 21:24

„Premier” lyga: tragiškai klydę „Chelsea“ ir neįtikėtinas „Manchester United“ išsigelbėjimas

visi rezultatai
LRT.lt2020.09.26 21:24

Šeštadienį Anglijoje startavo trečiasis „Premier“ lygos turas, kuriame apmaudžiai taškus prarado Londono „Chelsea“ futbolininkai, dėka tragiškai sužaisto pirmo pusvalandžio išvykoje tik lygiosiomis 3:3 sužaidę su lygos naujokais „West Bromwich Albion“.

Čia mačas svečiams prasidėjo tragiškai – po kartą itin grubiai suklydo komandos gynėjai Marcosas Alonso, Thiago Silva bei Reece`as Jamesas ir jau po pusvalandžio WBA pirmavo 3:0.

Visgi po pertraukos Franko Lampardo auklėtiniai parodė naują veidą, didino spaudimą ir pradėjo mušti įvarčius – pirma deficitą sumažino Masonas Mountas, o čia pat iki minimumo komandą prie varžovų priartino Callumas Hudsonas-Odoi.

Kai jau atrodė, kad šeimininkai paskutinėmis minutėmis sugebės atsilaikyti, rezultatas visgi tapo lygus. Po kampinio svečiai užsibuvo varžovų baudos aikštelėje, ir galų gale Tammy Abrahamas į tuščius vartus iš arti pakartojo komandos draugo smūgį ir taip savo ekipai išplėšė tašką.

Kitose rungtynėse keistomis aplinkybėmis dvikovos pabaigoje sveiką kailį išnešė „Manchester United“, išvykoje 3:2 nugalėję „Brighton“ vienuolikę.

Čia šeimininkai pirmo kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį, kai 11 metrų baudinį realizavo Nealas Maupay. Visgi jau po kelių minučių rezultatą išlygino svečių kapitonas Harry Maguire`as.

Po pertraukos Mančesterio ekipos futbolininkus po gražaus reido įvarčiu pirmą sykį išvedė Marcusas Rashfordas, tačiau visa drama dar buvo prieš akis.

Dvikovos laikrodžiui jau skaičiuojant pridėtą antro kėlinio laiką šeimininkai mače dar sykį grąžino pusiausvyrą, kai iš arti galva tiksliai mušė Solomonas Marchas.

Nebeturėdami kitos išeities, svečiai metėsi į priekį mušti pergalingą įvartį. Po standartinės situacijos H. Maguire`as galva smūgiavo į vartus, o kamuolys nežymiai lietė N, Maupay`aus ranką. Kamuolys buvo numuštas nuo vartų linijos ir arbitras iš karto sušvilpė dvikovos pabaigą. Visgi Mančesterio futbolininkai pribėgo prie teisėjo ir ragino pasinaudoti VAR sistema ir užfiksuoti žaidimą ranka.

Tą teisėjas padarė – prie ekrano pamatė, kad žaidimas ranka iš tiesų buvo ir, jau pasibaigus pagrindiniam mačo laikui, skyrė baudinį į šeimininkų vartus, kurį ramiai realizavo Bruno Fernandesas ir taip iškovojo savo komandai pirmą sezono pergalę čempionate.