Sportas

2020.09.26 20:09

Kairio verdiktas po pergalės: rungtynės prasidėjo gal net per daug gerai

LRT.lt2020.09.26 20:09

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai šeštadienio vakarą iškovojo dar vieną pergalę LKL pirmenybėse, kai namuose 106:82 pervažiavo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Sostinės komanda uraganiniu puolimu startavo rungtynėse ir jau per pirmus du kėlinius į varžovų krepšį įmetė net 65 taškus ir ilsėtis išėjo pirmaudami 65:41.

Po pertraukos favoritai kiek paleido žaidimo vadeles, keletą sykių Pasvalio komandai leido sumažinti pranašumą iki 14-15 taškų, tačiau mačo pabaigą sužaidė užtikrintai ir triumfavo jau trečią sykį sezone.

Nugalėtojų treneris Donaldas Kairys po dvikovos juokavo, jog dvikova jo auklėtiniams esą prasidėjo gal net per daug gerai.

„Labai gerai prasidėjo rungtynės, gal net per daug gerai ir tas lengvumas gal padarė įtaką antrai pusei. Trečią kėlinį pradėjome neteisingai, neagresyviais sprendimais ir paskui jau ne tik puolimas, bet ir gynyba pasidarė kiaura, atidavėme daug tritaškių.

Sunkiausia buvo priprašyti komandą atlikti pražangą ir taip sustabdyti ataką, bet mes tai išmoksime“, – susitikimą reziumavo strategas.

– Jau trečiose sezono rungtynėse įmetėte 18 tritaškių. Ar tai yra tendencija, kurios galima tikėtis?

– Mes esame snaiperių komanda, pasirodo (juokiasi). O šiaip, jei proga sukurta teisingai, mums visi metimai yra geri, jie (žaidėjai – LRT.lt) turi žalią šviesą mesti tiek, kiek nori. Su kai kuriomis sąlygomis, žinoma, ką reikia padaryti.

– Minėjote atsipalaidavimą, o ar dar buvo kažkas, kas šiose rungtynėse erzino ar netenkino?

– Paprasčiausiai norisi solidumo, vientisumo, išlaikyti teisingo krepšinio liniją, o ne tik žiūrėti į rezultatą ir daryti tai, kas lengviau. Turėsime taip užsigrūdinti kiekvienoms rungtynėms, žinoti, kad turime gerbti kiekvieną ataką ir žaisti teisingai.

Taip pat noriu paminėti, kad labai džiaugiuosi savo jaunųjų krepšininkų indėliu, ypač Luko Ulecko ir Augusto Marčiulionio, manau, kad jie sužaidė labai geras rungtynes ir davė mums teisingo žaidimo reikiamu metu.

Taip pat skaitykite