2020.09.26 18:52

Pirmoje rungtynių dalyje visą darbą atlikęs „Rytas“ LKL ir toliau nepralaimi

LRT.lt2020.09.26 18:52

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai LKL ir toliau žygiuoja pergalingu ritmu. Trečiajame turnyro ture Donaldo Kairio auklėtiniai namuose 106:82 (36:19, 29:22, 15:22, 26:19) susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

Sostinės komandai tai buvo trečioji pergalė iš tiek pat galimų, tuo tarpu Pasvalio komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą.

Visą darbą laimėtojai iš esmės nudirbo dar pirmoje dvikovos dalyje, o ypatingai – pirmajame kėlinyje.

Per jį favoritai į krepšį siuntė vieną metimą po kito ir po uraganinio kėlinio užtikrintai buvo priekyje (36:19). Situacija ženkliai nesikeitė ir antrajame – vilniečiai ramiai laikė persvarą savo rankose ir į pertrauką išėjo pirmaudami 65:41.

Beje, pirmoje susitikimo dalyje vilniečiai įspūdingu taiklumu mėtė tritaškius – vienu metu jų tikslumas buvo 8/10, kiek vėliau – 10/13. Iš viso per rungtynes laimėtojai pataikė 18 tolimų metimų iš 31.

Tiesa, po pertraukos sostinės komanda kiek atleido vadeles ir leido Pasvalio ekipai priartėti – 73:59. Visgi daugiausiai Luko Ulecko pastangomis šeimininkai arčiau oponentų neprisileido, o vyšnią ant torto uždėjo Andrew Goudelockas – amerikietis paskutinę kėlinio sekundę pataikė dvitaškį ir prieš paskutinį mačo ketvirtį savo komandos persvarą vėl padidino iki 17 (80:63).

Ketvirto kėlinio pradžioje sostinės komanda vieną po kito įmetė du tritaškius ir jau atrodė, kad iš esmės atsakyta į paskutinius dar likusius klausimus.

Tačiau tada svečiai dviem savo tolimais metimais priartėjo per atstumą, per kurį priartėjusi nebuvo ilgai (75:86). Visgi vilniečių tai neišgąsdino, jie rungtynes užbaigė nutoldami dar kartą ir taip iškovojo trečiąją šio sezono pergalę.

„Rytas“: Kristjanas Kitsingas, Andrew Goudelockas ir Lukas Uleckas po 18, Arnas Butkevičius 16, Martynas Echodas 13 (10 atk. kam.), Demetriusas Jacksonas 8 (9 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: Andreja Milutinovičius 18, Paulius Petrilevičius 14, Danielis Amigo ir Arvydas Šikšnius po 10.