Sportas

2020.09.25 22:22

Pranešimai iš Ispanijos: Dimša turėtų persikelti į Europos taurės komandą

LRT.lt2020.09.25 22:22

Vietos Kauno „Žalgiryje“ nebeturintis Tomas Dimša, panašu, jau beveik rado naują karjeros stotelę – pranešama, kad krepšininkas turėtų pakelti sparnus į Ispaniją ir prisijungti prie Las Palmo „Gran Canaria“ ekipos.

Apie tai praneša Ispanijos žurnalistas Moisesas Rodriguesas, teigiantis, kad susitarimas turėtų būti pasiektas artimiausiu metu.

Jau prieš kelias buvo pranešama, kad šią vasarą į „Žalgirį“ grįžęs ir dviejų metų sutartį pasirašęs T. Dimša turėtų palikti Kauną ir persikelti į komandą užsienyje.

Tiesa, ekipos strategas Martinas Schilleris po LKL rungtynių su Alytaus „Dzūkija“ apie tokią įvykių eigą kalbėjo atsargiai.

„Dėl Tomo – dar pamatysime. Tomas yra labai geras žaidėjas, tą mes žinome. Pamenu jį iš rungtyniavimo Frankfurto komandoje laikų. Jis yra talentingas puolimo žaidėjas. Jis turi puikų charakterį ir mums labai daug padėjo. Mūsų komanda turi daug žaidėjų, todėl turime rasti būdų, kaip rasti laiko žaidėjams, turintiems kontraktus su klubu. Pamatysime, kaip viskas klostysis“, – tada po rungtynių teigė austras.

Las Palmo ekipa kitame sezone varžysis Europos taurės varžybose.