Sportas

2020.09.25 16:17

Diena prieš KOK turnyrą – Evaldo Petrausko entuziazmas ir kovingas sportininkų nusiteikimas

Martynas Nesavas, LRT.lt2020.09.25 16:17

Penktadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyko turnyro „KOK Classic 3/Dream Boxing“, kuris vyks šį šeštadienį, spaudos konferencija ir kovotojų akistatos akis į akį.

Spaudos konferencijoje ir kovų pristatyme dalyvavo visi žymiausi turnyre dalyvausiantys kovotojai iš Lietuvos, tarp jų ir tie, kurie kovos dėl titulų: Evaldas Petrauskas, Žygimantas Ramaška, Osvaldas Fedorovičius, Vytautas Balsys, Matas Pultaražinskas, Dovydas Rimkus, Algirdas Baniulis.

Žygimantas Ramaška, kuris šį šeštadienį kovos dėl MMA bushido titulo teigė, kad prieš kovą jaučiasi ramiai: „Esu pasiruošęs labai stipriai, parodysiu puikią ir gerą kovą. Mano priešininkas yra jaunas ir geras sportininkas, jį vertinu teigiamai“.

Jo oponentas Osvaldas Feodorovičius, džiaugėsi proga kovoti dėl titulo. „Pasiūlymas kovoti dėl titulo nustebino, esu dėkingas už tokį įvertinimą, atiduosiu visą save kovoje“, – teigė O. Feodorovičius.

Dominyko Dirkščio ir Lino Andrijausko akistata akis į akį nepraėjo be apsižodžiavimo.

„Kol Dominykas šunį Au vadino, aš jau su vyrais sparingavausi. Ryt susitiksim ir pasidalinsiu patirtimi“, – prieš kovą teigė L. Andrijauskas.

Lietuvos profesionalų bokso federacijos prezidentas Romas Gudžiauskas kalbėdamas apie būsimas bokso kovas taip pat žadėjo pasaulinio lygio žvaigždes būsimuose renginiuose: „Tikimės atvežti į Lietuvą ir E. Kavaliauską, ir E. Stanionį, norime pamatyti juos Lietuvoje“.

Boksininkas Algirdas Baniulis kalbėdamas apie būsimą kovą išliko ramus: „Esu nusiteikęs kovingai, Nenoriu užbėgti įvykiams už akių, ryt parodysiu gerą ir energingą kovą“.

Bokso ringe susitiksiantys principiniai priešininkai Vytautas Balsys ir Mindaugas Gediminas nedaugžodžiavo ir pažadėjo aukščiausio lygio bokso kovą.

Evaldas Petrauskas prieš titulinę kovą demonstravo gerą nuotaiką. „Esu nusiteikęs parodyti gerą kovą, stiprius smūgius. Šitas diržas, jei aš jį iškovosiu bus pirmasis mano karjeroje, dėl jo esu pasiruošęs padaryti viską“, – teigė E. Petrauskas.

E. Petrausko oponentas Semjonas Kamaninas pažadėjo, kad laimės titulą: „Aš stebėjau E. Petrausko karjerą nuo tada, kai buvau vaikas, jis stiprus kovotojas, malonu dabar susitikti su juo ringe, bet ruošiuosi laimėti kovą“.

„KOK Classic 3/Dream Boxing“ turnyras vyks rugsėjo 26 d. Siemens arenoje . Jame žiūrovai galės išvysti skirtingų kovinio sporto šakų kovas, iš kurių dvi bus titulinės – dėl „Dream Boxing“ Baltijos šalių bokso titulo svorio kategorijoje iki 66 kg Siemens arenoje varžysis Evaldas Petrauskas ir Semjonas Kamaninas, o dėl bushido MMA čempiono diržo svorio kategorijoje iki 71 kg kovos lietuviai Žygimantas Ramaška ir Osvaldas Feodorovičius.

Taip pat skaitykite