2020.09.25 08:06

Giedraitis vedė „Baskonia“ į pergalę, naudingas buvo ir Sedekerskis

LRT.lt2020.09.25 08:06

Dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (2-0) ekipa išlieka nepralaimėjusi Ispanijos čempionato starte. Antrose rungtynėse baskų ekipa 89:73 įveikė Fuenlabrados „Urbas“ (0-2).

Rokas Giedraitis buvo vienas svarbiausių pergalės kalvių ir rezultatyviausias komandos žaidėjas. Puolėjas per 29 minutes pelnė 17 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, perėmė 3 ir taip surinko 20 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis žaidė 22 minutes, pelnė 5 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 1.1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

„Urbas“: M. Trimble'as (9/11 baud.) 28, S.-S. Vene ir V. Bobrovas po 8.

„Baskonia“: R. Giedraitis 17 , L. Vildoza (6 rez. perd.) 14, T. Jekiri 13, P. Henry, A. Polonara ir A. Petersas po 11.