2020.09.25 01:00

Jasikevičius džiaugėsi antrąja pergale Ispanijos čempionate: žaidėme kaip vyrai, o ne berniukai

LRT.lt2020.09.25 01:00

Antrojo turo rungtynėse Ispanijos krepšinio lygos čempionate pergale iškovojo dar du lietuvių turintys klubai.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (2-0) Malagoje įvykusiame susitikime 79:70 (16:21, 16:17, 22:11, 25:21) nugalėjo vietos „Unicaja“ (0-2) ekipą.

Po pirmosios susitikimo dalies šeimininkai pirmavo 6 taškų skirtumu (38:32), tačiau „Barcelona“ trečiąjį kėlinį laimėjo dviženkle persvara ir prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo – 54:49.

Per paskutinę 10 minučių žaidimo atkarpą svečiai atlaikė „Unicaja“ spaudimą ir šventė antrąją pergalę iš eilės naujojo sezono starte.

Rezultatyviausiai „Barcelona“ gretose žaidė Nikola Mirotičius, pelnęs 24 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius, Alexas Abrinesas pridėjo 21 tašką ir atkovojo 2 kamuolius.

„Unicaja“ ekipoje Dario Brizuela surinko 17 taškų, Axelis Bouteille – 11.

Po susitikimo, dalindamasis įspūdžiais, Š. Jasikevičius džiaugėsi antrąja rungtynių dalimi.

„Bent jau žaidėme kaip tikri vyrai, o ne berniukai. Antroji dalis mums buvo labai sėkminga, nes žinojome, kaip reikia iškentėti rungtynes“, – teigė specialistas.

Tuo metu Roko Giedraičio atstovaujamas Vitorijos „Baskonia“ (2-0) klubas 89:73 (23:13, 18:14, 27:32, 21:14) susitvarkė su Fuenlabrados „Urbas“ (0-2) ekipos pasipriešinimu.

Jau po pirmojo kėlinio „Baskonia“ turėjo dviženklį pranašumą (23:13), o per likusią mačo dalį sėkmingai išlaikė iniciatyvą savo rankose.

Susitikime R. Giedraitis rungtyniavo 29 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), bei buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Lietuvis dar atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Baskonia“ gretose Luca Vildoza pelnė 14 taškų.

„Urbas“ klube išsiskyrė Mello Trimble, įmetęs 18 taškus.