2020.09.25 00:39

Pratęsimo pareikalavusiame mūšyje dėl UEFA Supertaurės – „Bayern“ pergalė

LRT.lt2020.09.25 00:39

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai toliau renka trofėjus tarptautiniame fronte. Budapešte (Vengrija) surengtame mūšyje dėl UEFA Supertaurės Čempionų lygoje šią vasarą triumfavę vokiečiai po pratęsimo 2:1 (1:1) įveikė UEFA Europos lygos laimėtoją „Sevilla“.

Pastarąjį kartą „Bayern“ futbolininkai iškovota Supertaure džiaugėsi 2013-aisiais, kai dvikovoje dėl taurės įveikė Londono „Chelsea“. „Sevilla“ ekipai tai jau buvo penktąjį kartą pralaimėtos rungtynėse dėl šio titulo. Vienintelį kartą Ispanijos ekipa Supertaurę laimėjo 2006 m.

„Sevilla“ pirmoji pasižymėjo rungtynėse, kai 13-ąją minutę į „Bayern“ vartus paskirtą 11 m baudinį realizavo Lucasas Ocamposas. Baudinys buvo paskirtas už grubią Miucheno ekipos žaidėjo Davido Alabos pražangą baudos aikštelėje.

„Bayern“ žaidėjų praleistas įvartis nesutrikdė ir vokiečiai keliomis pavojingomis progomis buvo arti išlyginamojo įvarčio. Keliskart nepasižymėjus, ledus pralaužė Leonas Goretzka, 34-ąją minutę išlyginęs rezultatą – 1:1.

51-ąją minutę lenkui Robertui Lewandoskiui pavyko pakedenti varžovų vartų tinklą, tačiau VAR vaizdo pakartojimo technologiją pasitelkę teisėjai įvartį anuliavo dėl užfiksuotos nuošalės.

Per likusį laiką nepasižymėjo abi komandos, todėl reikalų aiškinimąsis persikėlė į pratęsimą. Pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje įvartį galva pelnė Javi Martinezas, išvedęs „Bayern“ į priekį – 2:1.

Likusio susitikimo laiko metu „Sevilla“ pavojingesnių progų prie Vokietijos klubo vartų nesukūrė, o „Bayern“ džiaugėsi dar vienu iškovotu titulu.