2020.09.25 00:15

Ispanijos krepšinio lygoje – rezultatyvus trijų lietuvių žaidimas

LRT.lt2020.09.25 00:15

Ketvirtadienio vakarą sužaistose Ispanijos krepšinio lygos rungtynėse tarpusavyje susidūrė du lietuvius krepšininkus sudėtyje turintys klubai.

Manresoje įvykusiame susitikime vietos „BAXI“ (1-1) klubas su Martynu Sajumi rezultatu 76:80 (15:21, 24:20, 17:19, 20:20) nusileido Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (2-0) ekipai su Laurynu Biručiu ir Laurynu Beliausku.

Susitikimo pabaigoje L. Beliausko dvitaškis bei amerikiečio Mike`o Daumaso baudų metimai įtvirtino svečių komandos pergalę.

Dvikovoje puikiai pasirodė visi trys krepšininkai iš Lietuvos.

L. Beliauskas rungtynėse per 22 minutes pelnė 15 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.) ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Gynėjas dar atkovojo 3 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

L. Birutis susitikime per 26 minutes pelnė 14 taškų (7/10 dvit.) ir atkovojo 4 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

Pralaimėjusių gretose M. Sajus per 17 minučių įmetė 13 taškų (5/6 dvit., 3/4 baud.) bei atkovojo 4 kamuolius. Krepšininko sąskaitoje – 16 naudingumo balų.