2020.09.24 20:20

Apmaudžiai klydusi ir progų neišnaudojusi „Sūduva“ baigė žygį Europoje

LRT.lt2020.09.24 20:20

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pasirodymą tarptautinėje arenoje šiais metais baigė ties trečiuoju UEFA Europos lygos atrankos turnyro etapu. Ketvirtadienio vakarą Kuopijo (Suomija) mieste įvykusiame susitikime marijampoliečiai 0:2 (0:1) nusileido vietos KuPS vienuolikei.

Sauliaus Širmelio auklėtiniai Suomijoje atsisveikino su galimybėmis patekti į lemiamą atrankos turnyro etapą. KuPS futbolininkai dėl bilieto į Europos lygos pagrindinį grupių etapą kovos su Stokholmo „Djurgarden“ ir Klužo CFR poros laimėtoja.

Dvikova Kuopijo mieste prasidėjo aktyvesniu „Sūduvos“ žaidimu, tačiau greitai situacija pasikeitė – energingiau žaisti pradėjusi šeimininkų ekipa perėmė iniciatyvą.

Pirmasis rungtynių įvartis buvo pelnytas 31-ąją minutę. Po varžovų pakelto kampinio „Sūduva“ išmušė kamuolį iš savo baudos aikštelės, tačiau KuPS toliau tęsė ataką, o grubia svečių vartininko Ivano Kardumo ir gynėjų klaida pasinaudojęs šeimininkų brazilas Lucasas Rangelis įspyrė kamuolį į „Sūduvos“ vartus.

Po „Sūduvos“ gynėjo klaidos Rangelis išveda KuPS į priekį

Antrajame kėlinyje puikios progos neišnaudojo „Sūduvos“ puolėjas Josipas Tadičius. 64-ąją minutę po dešiniuoju atakos kraštu komandos draugo pakelto aukšto kamuolio ir KuPS gynėjų klaidos J. Tadičius, patogiai gavęs kamuolį, iš artimo nuotolio nevykusiai smūgiavo į varžovų vartus.

Po kampinio prie „Sūduvos“ vartų KuPS dvigubina persvarą – 2:0

Galutinį tašką dvikovoje 72-ąją minutę padėjo latvis Igoris Tarasovas. Žaidėjas antrąjį šeimininkų įvartį pelnė galva po pakelto kampinio.

„Sūduva“ šių metų žygį Europoje pradėjo nuo pirmojo Čempionų lygos atrankos turnyro etapo, kuriame po pratęsimo ir baudinių serijos palaužė Talino „Flora“ ekipą. Antrajame etape marijampoliečiai 0:3 pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ klubui.