Sportas

2020.09.26 15:50

Tinklalaidė apie UFC 253 – nenugalėtų kovotojų susitikimas dėl čempiono diržo

Martynas Nesavas, LRT.lt2020.09.26 15:50

Ankstyvą sekmadienio rytą UFC fanai išvys tikrą kovų desertą – „Fight Island“ formate, Abu Dabyje UFC 253 turnyro metu įvyks dvi titulinės kovos. Portalas LRT.lt pristato jums tinklalaidę, kurioje aptariamos būsimos kovos.

Dėl vidutinės svorio kategorijos diržo susikaus Israelis Adesanya (19–0–0) ir Paulo Costa (13–0–0), o pussunkio svorio kategorijoje dėl čempiono diržo įvyks Dominicko Reyeso (12–1–0) ir Jano Blachowicz (26–8–0) akistata.

Apie šį kovų vakarą, galimas kovų baigtis, kovotojus, UFC subtilybes ir apie pagrindinį I. Adesanyos ir Paulo Costos susitikimą pasikalbėjome su Mišrių Kovos Menų ir UFC apžvalgininku, bei YouTube kanalo „Kovos Menas“ video kūrėju Gyčiu Blaževičiumi.

Tinklalaidė apie UFC 253 su Gyčiu Blaževičiumi: nenugalėtų kovotojų susitikimas dėl čempiono diržo

Pagrindinės vakaro kovos prasidės sekmadienį 5 val. ryto Lietuvos laiku.

Pagrindiniame kovų sąraše žiūrovai taip pat galės išvysti ir kovas lengvesnėse svorio kategorijose – puslengvio svorio kategorijoje pirštines surems Hakeemas Dawodu ir Zabaira Tukhugovas, o lengviausiojo svorio kategorijoje į oktagoną lips Kai Kara France ir Brandonas Royvalis. Taip pat turnyro metu įvyks ir moterų kova, kurioje susidurs Keitlen Viera ir Sijara Eubanks.