2020.09.24 00:19

Kurtinaičio klubas dar kartą suklupo VTB lygoje, Gudaitis debiutavo „Zenit“ gretose

LRT.lt2020.09.24 00:19

Įsibėgėjančiame VTB vieningosios lygos naujojo sezono starte toliau klumpa Rimo Kurtinaičio treniruojamos Maskvos srities „Chimki“ (0-2) klubas. Tuo metu pergales skinančio Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-0) gretose debiutavo aukštaūgis Artūras Gudaitis.

Be lyderio Aleksejaus Švedo žaidusi „Chimki“ rungtynėse Žemutiniame Naugarde rezultatu 86:95 (16:21, 23:30, 21:13, 25:32) turėjo pripažinti vietos „Nizhny Novgorod“ ekipos pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kovo kurį laiką klostėsi taškas į tašką, tačiau įpusėjus ketvirčiui „Nizhy Novgorod“ surengė spurtą 12:0, po kurio įtvirtino savo pranašumą susitikime ir iškovojo pergalę.

Rezultatyviausiai R. Kurtinaičio komandoje rungtyniavo naujokas Gregas Monroe, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 8 kamuolius. Jam geriausiai talkino Dairis Bertanis, pridėjęs 18 taškų. Jordanas Mickey įmetė 15.

„Nizhny Novgorod“ ekipą į pirmąją pergalę naujajame sezone vedė net 34 taškus surinkęs Antonas Astapkovičius (41 naudingumo balai). Laimėtojų gretose žibėjo ir Kasey`us Shepherdas, pelnęs 30 taškų.

Tuo metu „Zenit“ klubas antrąją pergalę iš dviejų galimų trečiadienį iškovojo savų žiūrovų akivaizdoje. Xavi Pascualio auklėtiniai 83:74 (19:21, 17:16, 20:13, 27:24) nugalėjo Zielionos Goros „Stelmet“ ekipą.

Susitikime „Zenit“ nutolo tik antroje ketvirtojo kėlinio pusėje, kai paskutinę keturių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 15:8.

Pirmą kartą karjeroje su „Zenit“ marškinėliais oficialiose rungtynėse pasirodęs A. Gudaitis per 17 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 baudų), atkovojo 5 kamuolius, perėmė 2 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

„Zenit“ gretose Billy Baronas pelnė 26 taškus, Alexas Poythressas – 14, KC Riversas – 10.

„Stelmet“ ekipoje išsiskyrė Iffe Lundbergas, įmetęs 27 taškus.