Sportas

2020.09.23 20:21

Italijos futbolo visuomenė sukrėsta – nužudytas futbolo arbitras ir jo širdies draugė

LRT.lt2020.09.23 20:21

Italijos futbolo federacijos (FIGC) prezidentas Gabriele Gravina teigia esąs „sukrėstas“ po to, kai sužinojo naujienas apie žiauriai nužudytą šalies „Serie C“ diviziono arbitrą Daniele De Sanctisą.

33-ejų metų vyras kartu su savo 30-mete drauge Eleonara buvo užpulti ir nužudyti pirmadienio vakarą savo namuose Lečės mieste.

„Daniele De Sanctiso miris sukrėtė mus. Kol laukiame visų paaiškėjančių aplinkybių, norėčiau pareikšti užuojatą nuo savęs ir visos federacijos nužudytųjų šeimoms ir visai Italijos futbolo teisėjų asocacijai“, – Italijos futbolo federacijos tinklalapyje cituojamas FIGC prezidentas.

Žiaurų nusikaltimą pasmerkė ir šalies trečiojo futbolo diviziono organizatoriai.

„Jokie žodžiai negali apibūdinti to skausmo, kurį dabar jaučia „Lega Pro“, klubai, žaidėjai dėl tokios ankstyvos Daniele De Sanctiso ir jo draugės Eleonoros mirties. Norime jį prisiminti su šypsena, su kuria jis dirbdavo aikštėje „Serie C“ varžybose, kurias laikė savo šeimos dalimi“, – teigiama išplatintame pranešime.

Pasak Italijos žiniasklaidos priemonės „La Repubblica“, D. De Sanctiso kūnas buvo rastas antrojo aukšto laiptinėje, o Eleonara – poros namuose. Teigiama, kad buvo pastebėtas ir galimas žudiktas, kuris bėgo iš įvykio vietos su peiliu.

Vietos policija dar nenustatė žudiko tapatybės. Tvirtinama, kad užuolikas buvo užsidengęs veidą, todėl vaizdo kamerų pagalba nebuvo galima tiksliai identifikuoti žudiko.