2020.09.23 21:22

Lietuviškasis „Motor“ klubas rankinio Čempionų lygoje toliau lieka be pergalių

LRT.lt2020.09.23 21:22

Aideno Malašinsko atstovaujamas ir Gintaro Savukyno treniruojamas Zaporožės „Motor“ rankinio klubas patyrė antrąją iš eilės nesėkmę naujojo EHF čempionų lygos turnyro sezono pradžioje. Ukrainios ekipa svečiuose 29:38 (13:17) nusileido Alborgo „Handbold“ rankininkams.

„Motor“ mažiau nei pusė pirmojo kėlinio laikėsi lygioje kovoje su šeimininkų komanda, tačiau „Handbold“ surengė spurtą 4:1, po kurio nutolo rezultatu – 8:5.

Tolesnė kėlinio eiga Ukrainos ekipai fatališka dar netapo – Danijos klubas išlaikė 3-5 įvarčių pranašumą ir po pirmosios mačo dalies turėjo 4 įvarčių persvarą – 17:13.

Antrojo kėlinio pradžioje „Motor“ priartėjo prie varžovų (18:20), tačiau dar labiau sumažinti atsilikimo svečiams nepavyko. Tuo metu šeimininkai rungtynių pabaigoje ėmė didinti savo pranašumą ir įtvirtino pergalę – 38:29.

Susitikime lietuvis A. Malašinskas pralaimėtojų gretose pasižymėjo 5 įvarčiais ir buvo rezultatyviausias komandoje su Milošu Orbovičiumi.

Lietuviškoji Ukrainos ekipa pasirodymą naujajame EHF čempionų lygos sezone pradėjo praėjusią savaitę. Namuose žaidę „Motor“ rankininkai rezultatu 25:30 nusileido tituluotojam „Barcelona“ klubui.

Tuo metu „Handbold“ ekipa sezono pradžią pažymėjo pergale – danai 31:29 nugalėjo Celjės „Pivovarna Laško“ rankininkus iš Slovėnijos.

Nuo šių metų Čempionų lygoje varžosi 16 stipriausių Europos komandų, kurios yra padalintos į dvi grupes po 8 klubus. Visoms ekipoms tarpusavyje sužaidus po 2 mačus, pirmosios 2 abiejų grupių ekipos keliaus tiesiai į ketvirtfinalį, 2–6 vieta užėmusios komandos varžysis aštuntfinalio etape, o 7 ir 8 vietose likę klubai savo pasirodymą Čempionų lygoje baigs.

Portale LRT.lt bus transliuojamos visos „Motor“ rungtynės, o dalis mačų bus rodomi ir LRT PLIUS kanalu.