Sportas

2020.09.23 17:43

Bryanto žmona į teismą padavė pareigūnus, nutekinusius informaciją apie katastrofą

LRT.lt2020.09.23 17:43

Sausio pabaigoje tragiškai sraigtasparnio katastrofoje žuvusios NBA legendos Kobe Bryanto žmona Vanessa padavė į teismą Los Andželo apygardos šerifo departamentą ir šerifą Alexą Villanuevą už nutekintą informaciją apie katastrofą ir padarytas nuotraukas, praneša CNN.

Sausio 26-ąją įvykusiame nelaimingame įvykje žuvo K. Bryantas, jo dukra Gianna ir dar septyni žmones.

Kaip teigia CNN, praėjusį ketvirtadienį Los Andželo Aukščiausiajame teisme buvo užregistruotas civilinis ieškinys, kuriame nukentėjusioji siekia prisiteisti neatskleidžiamą pinigų sumą už įvykusius pilietinių teisimų pažeidimus, pareigūnų aplaidumą, patirtą emocinį stresą bei asmens privatumo pažeidimus.

Los Andželo apygardos šerifo departamentas atsisakė komentuoti situaciją dėl bylinėjimosi su V. Bryant.

CNN gautais ieškinio duomenimis, įvykus katastrofai, žuvusiųjų šeimos nariams buvo užtikrinta, kad katastrofos vieta yra atidžiai saugoma. Tiesa, iš Šerifo biuro nutekėjusi informacija sukėlė sniego gniužtės efektą – naujieną apie žuvusį K. Bryantą ir kitus žmones greitai išplito viešojoje erdvėje.

Ieškinyje teigiama, kad katastrofos vietoje atsidūrę policijos pareigūnai asmeniniais telefonais fiksavo katastrofoje žuvusių žmonių palaikus. V. Bryant advokatai aiškino, kad nuotraukas pareigūnai rodė savo pažįstamiems bare.

Kitame ieškinyje V. Bryant į teismą padavė ir kompaniją „OC Helicopters“, teigia CNN. Sraigtasparnių įmonei pateikti kaltinamai dėl netyčinio nužudymo. Pirminiame ieškinyje buvo išskirtas katastrofos metu žuvęs pilotas Ara Zobayanas, kuris neįvertino rizikos ir atliko skrydį pavojingomis oro sąlygomis.