Sportas

2015.12.29 17:38

Liepkalnis vėl laukia slidininkų

15min.lt 2015.12.29 17:38

Paspaudęs šaltukas vėl gaivina Liepkalnio slidinėjimo trasas. Savo „Facebook“ paskyroje trasų valdytojai skelbia, kad jau antradienį 18 val. vėl pradeda darbą. Tiesa, kol kas dirbs tik dvi trasos ir du keltuvai. O kai kurie slidinėjimo entuziastai netruko pasipiktinti – kodėl kainos bus kaip savaitgalį, nors artimiausios pora dienų – darbo.

Apie tai, kad sniego patrankos jau dirba visu pajėgumu, Liepkalnio slidinėjimo trasos skelbė pirmadienį, tad slidinėjimo entuziastai informaciją sekė itin atidžiai.

Ir kai kurie liko nusivylę, kadangi po skelbimu apie Liepkalnio slidinėjimo trasų darbo laiką šventiniu laikotarpiu nuo gruodžio 29 d. (antradienio) iki sausio 3-iosios (sekmadienio) įrašyta, jog galios savaitgalio kainininkas.

Komentaruose socialiniame tinkle pasipylė priekaištai, kodėl slidinėjimo trasų šeimininkai patys nustatinėja šventinį laikotarpį, nors tiek gruodžio 29-oji, tiek gruodžio 30 ir 31 dienos yra darbo. „Esu pasipiktinęs, nes matau norą greitai pasipinigauti“, – savo nuomonę 15min išsakė Haroldas.

Kainos darbo dienomis ir savaitgaliais skiriasi vienu euru, tarkim, suaugusiems darbo dieną viena valanda slidinėjimo kainuoja 9 eurus, o savaitgaliais ir švenčių dienomis – 10 eurų.

Šiomis dienomis slidinėti ant Liepkalnio galima bus nuo 9 val. iki 23 val. Išimtis tik Naujųjų metų išvakarės, kai darbą slidinėjimo trasos baigs valandą anksčiau (22 val.), o sausio 1-ąją – pradės dviem valandomis vėliau (11 val.).