Sportas

2015.12.29 15:59

A. Juknevičius išlydėtas jau į 6-ąjį Dakaro ralį

LRT.lt2015.12.29 15:59

Antradienį į Dakaro ralį išlydėti du maratone startuosiantys ekipažai. Vienas jų – Lietuviškasis „Edas Racing Team“ komandos tandemas – atsisveikinimo spaudos konferencijoje atvirai ir užtikrintai kalbėjo apie numatytų tikslų įgyvendinimą. Antanas Juknevičius ir Mindaugas Slapšys neslėpė, jog su naujuoju automobiliu komandos tikslai ateinančių metų Dakare – tik aukščiausi.

Sudėtingiausiu pasaulio dykumų maratonu vadinamas Dakaro ralis netrukus jau 37-ąjį kartą prikaustys žiūrovų dėmesį visame pasaulyje. 2016-ieji Dakare Antano Juknevičiaus ekipažui bus pilni dar nematytų iššūkių – nauju, gamykliniu „Overdrive Hilux“ bolidu ralyje startuosiantis lenktynininkas sieks pagerinti geriausią Baltijos šalių sportininkų rezultatą.

 „Turėdama konkurencingą gamyklinį automobilį mūsų komanda sau išsikėlė tikrai ambicingą tikslą. Dabar mūsų su Mindaugu užduotis – šį siekį įgyvendinti. Pasiruošimo ciklas praėjo itin sklandžiai, visi esame puikios formos, neturime jokių pasiteisinimų, todėl dabar privalome daryti viską, ką galime ir mokame geriausiai,“ motyvacijos nestokojo A. Juknevičius. „Visiems žinoma, kad Dakare nieko negali prognozuoti, o dėl šių metų naujovių klaidos kaina išaugs dar labiau. Kaip žinia, turėsime staigmenų šturmanams, kurie turės parodyti savo gabumus, o vairuotojams taip pat teks nelengva užduotis – įveikti siaurus kalnų serpentinus bei gan greitus greičio ruožus ralio pradžioje ir dar turėti jėgų pasikapstyti kopose maratono pabaigoje. Esu įsitikinęs, kad ateinančių metų Dakaras parodys, ko visi esame verti, o žiūrovams tai bus tikrai vienas įspūdingiausių reginių.“

Dakaro ralio maratonas sausio 3 dieną startuos Argentinos sostinėje Buenos Airėse. Įveikus beveik 9000 km įvairiais keliais Argentinoje ir Bolivijoje, finišą pasiekę sportininkai ant pakylos lips Rosarijo mieste. Antanas Juknevičius ir Mindaugas Slapšys Dakare startuos 366-uoju numeriu pažymėtu „Overdrive Hilux“ sportiniu automobiliu. Ekipažas taip pat turės ir pilną gamyklinės „Overdrive“ komandos palaikymą bei dalinsis serviso zona.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.