Sportas

2020.09.22 13:56

Už neteisingą kaukių dėvėjimą šimtatūkstantinėmis baudomis nubausti trys NFL klubų treneriai

LRT.lt2020.09.22 13:56

Amerikietiškojo futbolo lygos (NFL) vadovai demonstruoja, kad į koronavirusą žvelgia rimtai – už kaukių nedėvėjimą rungtynių metu daugiatūkstantinėmis baudomis buvo nubausti trys klubai ir jų treneriai, praneša ESPN.

Pranešama, kad Denverio „Broncos“ strategas Vicas Fangio, Sietlo „Seahawks“ treneris Pete`as Carrollas ir San Francisko vedlys Kyle`as Shanahanas buvo nubausti 100 tūkstančių JAV dolerių baudomis už tai, kad rungtynių metu nedėvėjo apsauginių kaukių.

Negana to, lyga taip pat atskiromis 250 tūkstančių baudomis nubaudė ir pačius klubus. Bendra daugiau nei milijoną JAV dolerių siekianti bauda buvo skirta praėjus savaitei po to, kai lyga išsiuntė komandoms priminimus apie tai, kad treneriai, būdami greta šoninės linijos arba ant komandos suolelių, privalo dėvėti kaukes.

Žaidėjams tokie reikalavimai nėra taikomi. Įdomu tai, kad bausmių gali būti ir daugiau – pastaruoju metu buvo pastebėta, kad rungtynių metu kaukių nedėvėjo ar tai darė neteisingai Naujosios Anglijos „Patriots“ treneris Billas Belichickas, taip pat Las Vegaso „Raiders“ strategas Jonas Grudenas bei Naujojo Orleano „Saints“ vyriausiasis treneris Seanas Paytonas.

Jonas Grudenas po pirmadienio pergalės kalbėjo, kad jautė, kad lygos žinutė yra skirta jam ir atskleidė, kad jis persirgo koronavirusu ir atsiprašė už taisyklių pažeidimą.

„Aš labai stengiuosi. Aš sirgau virusu ir šiuo klausimu esu labai jautrus. Man reikia treniruoti komandą, turiu komunikuoti su komanda ir jei būsiu nubaustas, baudą sumokėsiu. Tačiau vis tiek esu labai jautrus ir dar kartą atsiprašau“, – po rungtynių kalbėjo treneris.