2020.09.22 07:10

Nesustabdomas: Zlatanas Italijoje dubliu nukalė Milano ekipos pergalę

LRT.lt2020.09.22 07:10

Zlatanas Ibrahimovičius ir toliau sėkmingai įrodinėja, kad laikas jam yra ne rodiklis – švedas pelnė abu savo komandos įvarčius ir pirmame „Serie A“ mače padėjo 2:0 nugalėjo „Bologna“ futbolininkus.

Švedas po sykį pasižymėjo kiekviename kėlinyje – pirmajame kamuolį į tinklą kamuolį nukreipė po Theo Hernandezo perdavimo, o po pertraukos realizavo 11 metrų baudinį, kurį uždirbo ekipos saugas Ismaelis Bennaceras.

Įmušdamas įvartį Zlatanas užfiksavo naują savo karjeros įrašą – įmušė jau 23-ame lygos sezone, kuriame rungtyniavo.

Svečiai, tuo tarpu rungtynes baigė ne pilnos sudėties – mačui einant į pabaigą už antrą geltoną kortelę iš jos buvo išvytas gynėjas Mitchellas Dijksas.

Verta paminėti, kad „San Siro“ stadione Milane šį sykį jau buvo ir žiūrovai – dvikovą stebėjo 1000 žmonių, kuriems šeimininkai po susitikimo dėkojo.