2020.09.21 22:15

Lietuvos moterų A lygoje – „Žalgirio“ kapitonės smūgis varžovei į veidą ir dvi raudonos kortelės

LRT.lt2020.09.21 22:15

Praėjusį savaitgalį moterų A lygoje kiek netikėtą pergalę iškovojo Gargždų „Banga“, namuose 2:1 nugalėjusi Vilniaus MFA „Žalgirį-MRU“, tačiau rezultatas čia nebuvo svarbiausias dalykas.

Kaip rašo LFF.lt, moterų A lygoje geltonos kortelės yra retas reiškinys, ką jau kalbėti apie raudonas. Šioje dvikovoje buvo parodytos dvi raudonos ir net penkios geltonos kortelės. Taip, merginos negailėjo vienos kitų, tačiau kad tai išaugs į savotišką karą buvo sunku įsivaizduoti.

Pirmoji raudona kortelė buvo parodyta 59 minutę. Tuomet „Banga“ po Vitalijos Žatkinos įvarčio jau pirmavo, o Monika Judeikytė provokavo žalgiriečių komandos kapitonę Laurą Ruzgutę. Pastaroji nesusivaldė, trenkė varžovei į veidą ir buvo pašalinta iš aikštės. Tiesa, kalbant apie M. Judeikytę, ji buvo viena geriausių antrojo kėlinio žaidėjų aikštėje. Kairiajame krašte ji karaliavo daugelyje situacijų.

Antroji raudona kortelė jau pridėto laiko metu buvo parodyta MFA „Žalgirio-MRU“ vyriausiajam treneriui Karoliui Jasaičiui. Po vieno dviprasmiško teisėjo sprendimo, jis jį užplūdo necenzūriniais žodžiais ir buvo pašalintas iš techninės zonos.

Po šios dvikovos baigties oficialiai tapo aišku, kad šalies čempionėmis dar sykį tapo Šiaulių „Gintros“ futbolininkės.

Epizodo įrašas. Incidento pradžia 27:46.