Sportas

2020.09.21 11:07

Sunkia pergale Ispanijos pirmenybėse debiutavęs Jasikevičius: išsigelbėjome tik natūralaus talento dėka

LRT.lt2020.09.21 11:07

„Barcelona“ sezoną naujajame Ispanijos krepšinio lygos sezone pradėjo pergalingai, tačiau komanda strigo, o tai tiek rungtynių metu, tiek po jų nepatiko komandos vedliui Šarūnui Jasikevičiui.

Katalonai tik po sunkios kovos 89:86 nugalėjo Burgoso krepšininkus, kurie, iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei 7 sek., turėjo kamuolį savo rankose ir minimalų deficitą, tačiau lemiamos atakos metu teisėjai užfiksavo pražangą puolime, po kurios sekė du tikslūs „Barcos“ baudos metimai.

Taip pat skaitykite

Emocingai į auklėtinių demonstruojamą žaidimą reagavęs Š. Jasikevičius po rungtynių įvardijo pagrindinę komandos problemą.

„Labai svarbu sezoną pradėti pergale“, – „Mundo Deportivo“ citavo specialistą. – Žaidėme prieš komandą, kuri praėjusį sezoną finišavo stipriausių ketvertuke. Žinojome, kad bus sunku, nes ši komanda turi trenerį su nugalėtojo charakteriu bei patyrusius žaidėjus.“

Kalbėdamas apie komandos problemas, Š. Jasikevičius dėstė: „Mūsų žaidimas gynyboje buvo labai prastas. Nepadarėme nieko, apie ką kalbėjome prieš rungtynes. Iškovojome pergalę tik dėka žaidėjų natūralaus talento bei sėkmingo pataikymo iš toli.

Mums svarbiausia yra gerinti savo žaidimą diena po dienos. Visgi manau, kad geriau sužaidėme Supertaurėje. Taip pat turime padirbėti ties savo charakteriu, nes dabar pirmaudami 12 taškų skirtumu sugebame per 2 minutes išvaistyti pranašumą.“