2020.09.20 23:51

Madrido „Real“ naujajame čempionate kluptelėjo jau ties pirmuoju barjeru

LRT.lt2020.09.20 23:51

Čempionų titulo gynybos pradžia Madrido „Real“ klubui nesusiklostė – Zinedine`o Zidane’o auklėtiniai taškus prarado jau pirmame ture, kai išvykoje 0:0 sužaidė su „Real Sociedad“ vienuolike.

Išvykoje žaidusiems čempionams itin sunkiai sekėsi kurti progas prie oponentų vartų, mat šeimininkai itin patikimai gynėsi ir, negana to, patys surengė ne vieną pavojingą išpuolį.

Bene geriausią progą pasižymėti antrame kėlinyje turėjo Karimas Benzema, tačiau jo smūgį iš pusiau kairio kampo atrėmė šeimininkų vartų sargas.

Svečiai 13 kartų mušė į vartų pusę, 4 iš tų bandymų skriejo į vartų plotą.

Jie taip pat užtikrintai kontroliavo ir kamuolį (70 procentų prieš 30). Įdomu tai, kad šiame susitikime pirmą kartą nuo 2015-ųjų „Real“ marškinėlius Ispanijos čempionato rungtynėse vilkėjo talentingasis norvegas Martinas Odegaardas.

Šis rungtynes prieš komandą, kurioje nuomos pagrindais praleido praėjusį sezoną, pradėjo starto sudėtyje, tačiau antrame kėlinyje buvo pakeistas.

Tuo tarpu „Real Sociedad“ komandoje debiutavo po koronaviruso pasveikęs ir po 10 metų pertraukos į Ispaniją rungtyniauti grįžęs Davidas Silva.