2020.09.20 09:43

Kulboka pelnė pirmus naujojo Ispanijos čempionato taškus, bet komandos nuo nesėkmės neišgelbėjo

„Real“ čempionatą pradėjo pergalingai
LRT.lt2020.09.20 09:43

Prasidėjusiame Ispanijos krepšinio čempionate pirmuosius sezono taškus pelnė lietuvis Arnoldas Kulboka, tačiau pergalės išplėšti lietuvio atstovaujamai Bilbao „RETAbet“ nepavyko – jo komanda po pratęsimo išvykoje 102:107 nusileido Las Palmaso „Gran Canaria“ ekipai.

Startiniame penkete rungtynes pradėjęs lietuvis tapo ir pirmųjų sezono taškų visame čempionate autoriumi, o iš viso surinko 16 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, taip iš viso sukaupdamas 17 naudingumo balų.

Pagal rezultatyvumą Lietuvos krepšininkas buvo ketvirtas savo komandoje.

„Gran Canaria“: Mattas Costello 19, Stanas Okoye ir Amedeo Della Valle po 18, Beqa Burjanadze 14;

„RETAbet“: Ludde'as Hakansonas 22, Ondrejus Balvinas 18 (9 atk. kam.), Jonathanas Rousselle'as 17, Arnoldas Kulboka 16;

Tuo tarpu praėjusiame sezone į čempionato finalą nepatekę Madrido „Real“ krepšininkai naują čempionatą pradėjo pergalingai.

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 86:70 susitvarkė su San Sebastiano „Gipuzkoa“ ekipa.

Pirmus du kėlinius komandos žengė koja kojon, tačiau po pertraukos sostinės komanda surengė spurtą 11:0, nurūko į priekį ir atgal nebesižvalgė.