Sportas

2020.09.20 08:50

UFC kovų vakaras baigėsi puikiais favoritų pasirodymais

Martynas Nesavas, LRT.lt2020.09.20 08:50

Sekmadienio rytą vykusiose UFC „FightNight“ kovose, pagrindiniame kovų sąraše, žiūrovai neišvydo didelių siurprizų. Pergales sugebėjo iškovoti visi favoritais laikyti kovotojai, o pagrindinė vakaro akistata baigėsi Colby Covingtono pergale 5–ajame raunde techniniu nokautu.

Colby Covingtono absoliutus pranašumas

Nuo pat pirmųjų akimirkų itin didelę spartą ir spaudimą naudojęs Colby Covingtonas (16–2–0) išryškino tas Tyrono Woodley (19–6–1) problemas, apie kurias jau prieš šią kovą kalbėjo UFC ekspertai. Spaudžiamas T. Woodley traukėsi atgal, pats nesugebėjo inicijuoti atakų, jam sunkiai sekėsi klinče, o tuo visos kovos metu ir naudojosi C. Covingtonas.

Penktajame raunde, po vertimo veiksmo parteryje atsidūręs T. Woodley pradėjo rėkti iš skausmo rodydamas ringo teisėjui į savo šonkaulius – būtent po šio epizdodo teisėjas nusprendė nutraukti kovą.

C. Covingtonas po pergalės iškart atsisuko į kameras ir vėl iššaukė kovoti Kamaru Usmaną, siekdamas dar kartą pabandyti iškovoti pusvidutinės svorio kategorijos diržą.

Sensacingas švedas ir karjeros baigti neketinantis kaubojus

Absoliučią dominaciją oktagone ir toliau demonstruoja Khazmatas Chimaevas. Švedijos pilietybę turintis kovotojas kovą oktagone užbaigė per 17 sekundžių – tiksliu rankos smūgiu iš dešinės pasiuntė Geraldą Meerschaertą į nokautą pirmajame raunde. Po šios pergalės K. Chimaevas tapo greičiausiai tris pergales iš eilės nuo savo debiuto pasiekusiu UFC kovotoju – tą jis sugebėjo padaryti per 66 dienas.

Taip pat oktagone įvyko ir itin lygi bei konkurencinga Donaldo Cerrone (36–15–1) ir Niko Price’o (14–4–1) kova, kuri baigėsi lygiosiomis. Kovos pradžioje, už nelegalius veiksmus bedant pirštu į akis, N. Price’as prarado vieną tašką, kuris teisėjų skaičiavimuose tikriausiai ir nulėmė lygiąsias. Nepaisant palankios kovos pradžios N. Price’ui, kuris kovą pradėjo tiksliais spyriais į korpusą ir taikliomis kombinacijomis, D. Cerrone sugebėjo atsigauti ir pademonstruoti, kad baigti karjeros jis dar tikrai nežada.