2020.09.19 23:52

Anglijoje – pralaimėjimu pažymėtas „Manchester United“ startas ir pabaigoje išplėšta „Arsenal“ pergalė

visi rezultatai
LRT.lt2020.09.19 23:52

Šeštadienį Anglijos prasidėjo antrasis „Premier“ lygos turas, o jame netikėtą nesėkmę patyrė „Manchester United“ klubas, savo stadione 1:3 nusileidęs „Crystal Palace“ vienuolikei.

Mančesterio ekipai tai buvo pirmasis sezono mačas – praėjusį turą jie praleido dėl užsitęsusio praėjusio sezono finišo.

Šeimininkai visų rungtynių metu atrodė gana blankiai ir sunkiai kūrė progas prie varžovų vartų.

Tuo tarpu Londono komandą į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Androsas Townsendas, o po pertraukos nuo 11 metrų žymos tiksliai mušė Wilfriedas Zaha.

„Manchester United“ deficitą sumažino po keitimo aikštėje pasirodęs saugas Donny van de Beekas, tačiau netrukus antrą įvartį į šeimininkų vartus pasiuntė tas pats W. Zaha, taip nužudydamas visą dar likusią intrigą.

Kitame susitikime pergalę paskutinėmis mačo minutėmis išpešė Londono „Arsenal“ klubas, namuose 2:1 nugalėjęs „West Ham United“ komandą.

„Kanonieriai“ buvo išsiveržę į priekį, kai įpusėjus pirmam kėliniui po gražios kombinacijos kamuolį į tinklą nukreipė Alexandre`as Lacazette`as, tačiau prieš pat pertrauką pusiausvyrą atstatė svečių puolėjas Michaelas Antonio.

Antroje mačo dalyje ryškaus favorito aikštėje nebuvo – kėlinį sėkmingiau pradėjo „Arsenal“, tačiau svečiai pamažu įsidrąsino ir pradėjo vis dažniau rodytis prie Berndo Leno vartų.

Tačiau paskutinėje kėlinio dalyje iniciatyvą vėl perėmė šeimininkai ir galų gale tai davė vaisių. Po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Eddie Nketiah sulaukė tikslaus Dani Ceballoso perdavimo ir iš arti pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, taip garantuodamas savo ekipai pergalę ir tris taškus.