2020.09.19 12:50

LRF moterų supertaurėje – įspūdinga drama, baudinių serija ir Garliavos komandos triumfas

LRT.lt2020.09.19 12:50

Šeštadienį Lietuvos rankinio sezoną atidarė ir moterys, o atidarytas jis buvo įspūdingu stiliumi – puikiomis rungtynėmis dėl LRF moterų supertaurės, kur prireikė ir baudinių serijos.

Trofėjus atiteko Kauno rajono „Cascados-HC Garliavos SM“ rankininkėms, kurios itin gražiame finale tik po baudinių serijos 37:36 palaužė Kauno „ACME-Žalgirio“ komandą.

Nuo pat pirmų minučių aikštėje užvirė atkakli ir lygi kova, nė viena komanda taip ir neįgavo apčiuopiamos persvaros, o po pirmo kėlinio minimalią persvarą turėjo kaunietės (19:18).

Situacija nesikeitė ir po pertraukos – komandos taip pat kovėsi taškas į tašką ir neleido viena kitai pabėgti.

Paskutinėmis dvikovos sekundėmis atrodė, kad kaunietės iškovos titulą – jos turėjo vieno įvarčio persvarą, tačiau savo atakoje prarado kamuolį, o Garliavos komandą klaida pasinaudojo, rezultatą išlygino (30:30) ir mačo baigties sprendimą perkėlė į baudinių seriją.

Per pirmąją seriją abi komandos realizavo po keturis baudinius iš penkių, o vėliau teko mesti iki pirmos klaidos. Tą klaidą atliko Kauno komanda, tad po gražios kovos trofėjų į viršų kėlė Garliavos rankininkės.