2020.09.18 23:30

„Bayern“ naujojo Bundeslygos sezono pradžią pažymėjo įvarčiais suvarpę „Schalke 04“ vartus

LRT.lt2020.09.18 23:30

Naujasis Vokietijos futbolo čempionato Bundeslygos sezonas prasidėjo įvarčių fiesta Miunchene. Šeimininkų „Bayern“ klubas nepagarbiu rezultatu 8:0 (3:0) sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke 04” futbolininkus.

Jau ketvirtąją susitikimo minutę Čempionų lygos laimėtojų gretose po Joshua Kimmicho perdavimo įvarčiu pasižymėjo puolėjas Serge`as Gnabry.

19-ąją minutę „Bayern“ gretose pasižymėjo Leonas Goretzka, gavęs savalaikį ir tikslų Thomaso Mullerio perdavimą.

„Schalke 04” klubo bėdos tik didėjo, nes jau 31-ąją minutę lenkas Robertas Lewandoskis realizavo į svečių vartus skirtą 11 m baudinį.

Antrojo kėlinio pradžioje, 47-ąją minutę, S. Gnabry pelnė savo antrąjį susitikimo įvartį, kai nukreipė kamuolį į varžovų vartus iš artimo po nuotolio po Leroy`aus Sane perdavimo.

L. Sane ir S. Gnabry kombinacija 59-ąją minutę pavirto į penktąjį „Bayern“ įvartį – 5:0.

70-ąją minutę pirmąjį savo naujojo sezono įvartį pelnė T. Mulleris, o jau po minutės L. Sane šeimininkų pranašumą padidino iki 7:0.

Paskutinį tašką rungtynėse padėjo Jamalas Musiala, 81-ąją minutę tiksliai smūgiavęs į apatinį kairįjį varžovų vartų kampą – 8:0.