2020.09.18 19:24

Dvigubas džiaugsmas: Virbalytė tapo varžybų Alytuje laimėtoja bei įvykdė Tokijo olimpinį normatyvą

LRT.lt2020.09.18 19:24

Penktadienį Alytuje surengtame 46-ajame Tarptautiniame sportinio ėjimo festivalyje puikų rezultatą 20 km distancijoje pasiekė Brigita Virbalytė. Ėjikė ne tik tapo varžybų nugalėtoja, bet ir įvykdė Tokijo olimpinių žaidynių normatyvą.

B. Virbalytė 20 km ilgio trasą įveikė per 1 valandą 30 minučių ir 54 sekundes bei su 6 sekundžių rezervu „tilpo“ į Tokijo olimpinių žaidynių normatyvo laiką (1:31:00 val.).

Brigita Virbalytė įvykdė normatyvą į Tokijo olimpines žaidynes!!! 🤩🥳😍 Alytuje vykusiose European Athletics Permit Meeting serijos varžybose ji finišavo pirma 20 km nuotolyje - 1 val. 30 min. 54 sek. 🏆

Posted by Lietuvos lengvosios atletikos federacija on 2020 m. rugsėjo 18 d., penktadienis

Sportininkė dėl ilgą laiką kamavusios traumos pastaruoju metu rinkosi perpus trumpesnę ir neolimpinę – 10 km ilgio distanciją, kurioje rugsėjo pradžioje varžybose Birštone buvo užfiksavusi geriausią sezono rezultatą pasaulyje.

Praėjusį savaitgalį B. Virbalytė 10 km distancijoje varžybose Druskininkuose tapo Lietuvos čempione.

B. Virbalytė savo karjeroje jau yra dalyvavusi 2012 m. Londono ir 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.