Sportas

2020.09.18 17:09

Jasikevičius tiki „Barcelona“ galimybėmis laimėti Ispanijos čempionatą, Mirotičių regi sezono MVP

LRT.lt2020.09.18 17:09

Šeštadienio vakarą bus duotas startas naujajam Ispanijos krepšinio lygos (ACB) sezonui. Prieš išmetant pirmuosius ginčo kamuolius į orą, oficialiame lygos tinklalapyje paskelbtos visų 19-ikos lygos klubų vyriausiųjų trenerių prognozės.

Specialistų, tarp jų ir „Barcelona“ vyriausiojo trenerio iš Lietuvos Šarūno Jasikevičiaus, teirautąsi, kas taps 2020–2021 m. sezono nugalėtojais, kas užims antrąją vietą, kuris žaidėjas taps sezono MVP, kuris krepšininkas bus rezultatyviausias, bei, kuri komanda bei žaidėjas taps didžiausiu sezono atradimu.

Š. Jasikevičius neabejojo savo komandos galimybės ir įvardino „Barcelona“ klubą favoritu laimėti titulą. Antrąją vietą lietuvis skyrė Madrido „Real“ ekipai. Šaro nuomone naudingiausiu sezono krepšininku taps jo auklėtinis Nikola Mirotičius.

Katalonijos klubo treneris neįvardino potencialiai rezultatyviausio naujojo sezono krepšininko, išskyręs, kad „yra daug žaidėjų vertų tokio apdovanojimo“. Š. Jasikevičius nenorėjo įvardinti ir didžiausią staigmeną galinčios pateikti komandos.

„Real“ klubo vyriausiasis treneris Pablo Laso buvo kiek kuklesnis ir taip favoritų laimėti čempionatą įvardino „Valencia“, „Barcelona“, Vitorijos „Baskonia“ ir „Real“ klubus.

Tuo metu Vilniaus „Ryto“ klubą praeityje treniravęs Marcelo Nikola, dirbantis Gipuskuoa „Basket“ klube, favoritu laimėti rezultatyviausio čempionato žaidėjo titulą mato „Baskonia“ naujoką Roką Giedraitį.

Madrido „Estudiantes“ klubo vyriausiasis treneris Javieras Zamora savo auklėtinį Dovydą Giedraitį mato, kaip galintį tapti didžiausiu artėjančio sezono atradimu.

Pirmąsias naujojo sezono rungtynes „Barcelona“ žais sekmadienį su San Pablo „Burgos“ ekipa. Tą pačią dieną R. Giedraičio atstovaujama „Baskonia“ susitiks su „Valencia“, o Madrido „Estudiantes“ – su Manresos ekipa.