Sportas

2020.09.18 15:25

Virusas kirto ir Jocytės komandai: dėl nustatytų atvejų neįvyks Prancūzijos taurės finalas

LRT.lt2020.09.18 15:25

Penktadienio vakarą turėjęs baigtis praėjusio sezono Prancūzijos moterų taurės finalas, kuriame su Vilerbano ASVEL žaisti turėjo ir Justė Jocytė turės būti perkeltas į dar tolimesnį laiką – abiejose komandose buvo nustatyti koronaviruso atvejai.

Žinute apie tai socialiniuose tinkluose pasidalino Lietuvos krepšininkės tėtis Alvydas Jocys.

Šio vakaro Prancūzijos moterų krepšinio taurės finalo varžybos, dėl keletos nustatytų Covid 19 teigiamų atvejų abiejose komandose, nevyks :(. Gaila, bet sveikata svarbiausia!

Posted by Alvydas Jocys on Friday, September 18, 2020

„Šio vakaro Prancūzijos moterų krepšinio taurės varžybos, dėl keletos nustatytų Covid 19 teigiamų atvejų abiejose komandose, nevyks. Gaila, bet sveikata svarbiausia!" – rašė jis.

Rungtynės turėjo startuoti šį vakarą 21.30 val., o jose J. Jocytės atstovaujama komanda turėjo susitikti su „Bourges“ moterų ekipa.

Įdomu tai, kad pusfinalio etapas taurės varžybose buvo sužaistas dar vasario mėnesį – tada lietuvės komanda 86:74 nugalėjo „Lattes Montpellier“ klubą, tuo tarpu jų varžovės 77:42 sudorojo „Tarbes GB“ krepšininkes, o dėl koronaviruso pandemijos finalas buvo nukeltas iki pat rugsėjo mėnesio.