2020.09.18 07:31

„Heat“ ir toliau nestabdo – iki NBA finalo komandą skiria dvi pergalės

LRT.lt2020.09.18 07:31

Majamio „Heat“ krepšininkai ir toliau tęsia puikų pasirodymą NBA atkrintamosiose – Eriko Spoelstros auklėtiniai Rytų konferencijos finale 106:101 nugalėjo Bostono „Celtics“ ir serijoje pirmauja jau 2-0.

Majamio ekipa dar sykį turėjo demonstruoti charakterį ir atsitiesti po triuškinamo deficito – pirmoje rungtynių dalyje jie vienu metu atsiliko net 17 taškų skirtumu.

Net ir trečiajame kėlinyje „Celtics“ persvara vienu metu atrodė labiau nei solidi – 67:52, tačiau tada „Heat“ pradėjo artėti.

Vien per trečią ketvirtį Bamas Adebayo pelnė 15 taškų ir taip pradėjo naikinti deficitą. Ketvirtį Majamio komanda laimėjo 37:17 ir taip perlaužė susitikimą į savo pusę.

Ketvirtame kėlinyje „Celtics“ vienu metu buvo dar sykį perėmę iniciatyvą (94:89), tačiau netrukus „Heat“ dar sykį surengė puikią savo atkarpą, atitrūko ir, atlaikiusi varžovų bandymus sugrįžti į rungtynes, atsidūrė per dvi pergales nuo didžiojo NBA finalo.

„Heat“ komanda šiose atkrintamosiose rodo įspūdingą formą – per 11 žaistų susitikimų iškovojo net 10 pergalių.

Šioje serijoje ir toliau žiba „Heat“ veteranas Goranas Dragičius, kuris šiame susitikime pelnė 25 taškus. Pirmame tarpusavio mače slovėnas buvo surinkęs 29.

„Celtics“: Kemba Walkeris 23 (7 atk. kam.), Jaylenas Brownas (6 atk. kam.) ir Jaysonas Tatumas (5 atk. kam.) po 21, Marcusas Smartas 14.

„Heat“: Goranas Dragičius 25 (5 rez. perd.), Bamas Adebayo 21 (10 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 18, Jimmy Butleris 14, Jae Crowderis 12, Tyleris Herro 11.