2020.09.17 20:50

Norvegijos čempionato lyderiai žygį Europoje užbaigė ir sostinės „Žalgirio“ futbolininkams

LRT.lt2020.09.17 20:50

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų pasirodymas tarptautinėje arenoje šiais metais baigėsi ties antruoju UEFA Europos lygos atrankos turnyro etapu. Sostinės klubas Budės mieste Norvegijoje rezultatu 1:3 (1:2) pralaimėjo „Glimt“ futbolininkams.

Pirmajame atrankos turnyro etape žalgiriečiai namuose rezultatu 2:0 buvo įveikę „Paide LM“ klubą iš Estijos. Tuo metu pirmajame etape Norvegijos futbolo čempionate tvirtai pirmaujanti „Glimt“ namuose net 6:1 sutriuškino Kauno „Kauno Žalgirį“.

Pirmąjį įvartį „Žalgiris“ praleido ypač apmaudžiai. 20-ąją minutę į svečių baudos aikštelę varžovų paspirtą kamuolį pasitiko vilniečių vartininkas Martinas Berkovecas ir gynėjas Donavanas Slijngardas.

Du žalgiriečiai tarpusavyje susidūrė, o kamuolys, nuriedėjęs iki Philipo Zinchernagelio, buvo iškart pasiųstas į vartų tinklą – 1:0.

Vilniaus klubas ginklų nesudėjo ir 26-ąją minutę po Franciso Kyeremeho perdavimo į „Glimt“ baudos aikštelę koją tiksliai kyštelėjo ir įvartį pelnė rumunas Liviu Antalis.

Lygiu rezultatu „Žalgiris“ džiaugėsi neilgai – 32-ąją minutę Victoras Boniface`as po prie vilniečių vartų pakelto kampinio kamuolį pasiuntė į svečių vartus – 2:1.

Per likusį susitikimo laiką žalgiriečiai bandė išlyginti rezultatą, tačiau 81-ąją minutę po dar vienos kampinio situacijos prie svečių vartų įvartį pelnė „Glimt“ kroatas Marko Karamarko.

Per likusį laiką susitikime Vilniaus klubui didesnės intrigos atkurti nepavyko ir rezultatas liko nepakitęs.