2020.09.17 20:55

Rungtynių pabaigoje visiškai subyrėję „Riteriai“ baigė pasirodymą tarptautinėje arenoje

LRT.lt2020.09.17 20:55

Vilniaus „Riterių“ klubas baigė šio sezono žygį tarptautinėje arenoje. Ketvirtadieinio vakarą Vilniuje sužaistose antrojo UEFA Europos lygos atrankos turnyro etapo rungtynėse sostinės futbolininkai 1:5 (0:2) nusileido Liberaco „Slovan“ vienuolikei iš Čekijos.

Pirmajame UEFA Europos lygos atrankos turnyro etape vilniečiai namuose po pratęsimo 3:2 buvo įveikę „Derry City“ klubą iš Šiaurės Airijos.

Dvikovoje LFF stadione svečiai iš Čekijos anksti įtvirtino savo pranašumą. 11-ąją susitikimo minutę po „Riterių“ baudos aikštelėje įvykusios vartų apgulties buvo neleistinai sustabdytas saugas Martinas Kosčelnikas.

Į „Riterių“ vartus paskirtą 11 m baudinį realizavo saugas Kamso Mara.

Vilniečių problemos tuo nesibaigė. 20-ąją minutę po dešiniuoju atakos kraštu atlikto Jakubo Pešeko perdavimo tiksliu smugiu į kairįjį šeimininkų vartų kampą pasižymėjo Jakubas Hromada – 2:0.

22-ąją minutę į „Riterių“ vartus smugiavusio kolumbiečio Jhono Mosquera spirtas kamuolys nuo skersinio atimušė į vidinį vartų plotą. Nors teisėjai turėjo įskaityti trečiąjį svečių įvartį, „Riteriai“ sulaukė dovanėlės – rezultatas nepasikeitė.

Per likusį laiką pirmajame kėlinyje vilniečiams kiek pavyko išlyginti žaidimą, tačiau susikurti pavojingesnių progų prie čekų vartų nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje kartojasi aikštėje matytas pirmojo kėlinio antrosios pusės vaizdas. Visgi „Riteriams“ 61-ąją minutę pavyko nutraukti tylą. Rezultatą puikiu ir tolimu smūgiu sušvelnino Angelis Lezama – 1:2.

Kurį laiką pagirtinai kovoję vilniečiai 83-ąją minutę po baudos smūgio praleido trečiąjį „Slovan“ įvartį, kurį pelnė Michalas Rabušičius.

Tuo problemos Vilniaus klubui rungtynių pabaigoje nesibaigė. 88-ąją minutę Ričardo Šveikausko vilniečių baudos aikštelėje neleistinai sustabdytas M. Rabušičius uždirbo komandai 11 m baudinį, kurį netrukus realizavo Abdulla Yusufas 1:4.

Jau per teisėjo pridėtą laiką „Riterių“ krachą pratęsė Janas Matousekas, pelnęs penktąjį svečių įvartį – 5:1.