2020.09.17 21:23

Rezultatyviausiai rungtyniavusio Malašinsko klubas nesėkme pradėjo Čempionų lygos rankinio sezoną

LRT.lt2020.09.17 21:23

Zaporožės „Motor“ rankinio klubas, kurio vyriausiuoju treneriu dirba Gintaras Savukynas, o jame rungtyniauja Aidenas Malašinskas, ketvirtadienio vakarą pirmose naujojo EHF čempionų lygos sezono B grupės rungtynėse rezultatu namuose 25:30 (11:13) pralaimėjo vieniems čempionato favoritų – „Barcelona“ rankininkams.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Motor“ gretose A. Malašinskas pelnė keturis įvarčius, tačiau „Barcelona“ visos pirmosios susitikimo dalies metu išlaikė iniciatyvą ir pirmavo rezultatu 13:11.

Antrajame kėlinyje ėmė ryškėti katalonų komandos pranašumas, o skirtumas tarp komandų išaugo iki septynių įvarčių – 18:25.

Nors Ukrainos ekipa nebuvo linkusi sudėti ginklų ir mažino skirtumą (24:28), „Barcelona“ atlaikė paskutinį „Motor“ bandymą šturmuoti svečių vartus ir šventė pirmąją pergalę B grupės turnyre.

Dvikovoje lietuvis A. Malašinskas pasižymėjo 7 įvarčiais ir buvo rezultatyviausias pralaimėtojų gretose.

„Barcelona“ klube rezultatyviausiai žaidė Aleixas Abello, pelnęs 10 įvarčių.

Kitas rungtynes „Motor“ ekipa žais kitą savaitgalį su Alborgo „Handbol“ klubu iš Danijos.