Sportas

2020.09.16 19:35

Papildomo klubo tarptautinėje arenoje nebus: „Juventus“ negavo vietos Europos taurėje

LRT.lt2020.09.16 19:35

Antradienį netikėtai atsiradusi galimybė Utenos „Juventus“ ekipai startuoti Europos taurės varžybose liko neišnaudota – uteniškiai vietos turnyre negavo.

Kaip jau rašė LRT.lt, pirmadienį Europos taurės turnyro organizatoriai kreipėsi į Utenos „Juventus“ vadovybę ir teiravosi, ar ekipa būtų pasiruošti užimti vieną iš dviejų turnyre atsilaisvinusių vietų.

Utenos klubas į tokį variantą žvelgė palankiai – kaip LRT.lt sakė ekipos direktorius Eimantas Skersis, jo komanda būtų pasirengusi žengti į tarptautines varžybas.

„Faktas, kad tokia galimybė mus domina. Būtų kvaila ja nepasinaudoti. Galbūt daugiau gyvenime niekada negausime tokio kvietimo. Vienintelė mūsų sąlyga – norime namų rungtynes žaisti Utenoje“, – sakė E. Skersis.

Taip pat skaitykite

Tačiau būtent arena ir tapo esminiu faktoriumi, kuris sutrukdė uteniškiams startuoti turnyre.

„Juventus“ klubas buvo gavęs pasiūlymą bandyti siekti vietos Europos taurėje. Čempionato organizatoriams buvo pateikti visi reikiami dokumentai, tačiau dėl to, kad Utenos arena neatitiko daugelio reikalavimų į atsilaisvinusią vietą buvo priimtas kitas klubas“, – buvo teigiama išplatintame ekipos pranešime.

Artėjančiame sezone uteniškiai varžysis LKL čempionate.