Sportas

2015.12.22 12:35

„Žalgirio“ futbolininkai sezonui ruošis Lietuvoje

ELTA2015.12.22 12:35

Lietuvos futbolo čempionas Vilniaus „Žalgiris“ kardinaliai pakeitė pasiruošimą naujajam sezonui. Prieš metus Brazilijoje ir Kipre stovyklavę bei draugiškus mačus žaidę žalgiriečiai šįkart apsiribos pasiruošimu Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.

„Iš dalies praėjusių metų pasiruošimas pateisino lūkesčius, bet kadangi dar vyksta komandos komplektavimas, nusprendėme jį pakeisti. Turnyrai užsienyje duoda naudos, bet ne tiek, kiek reikia sezono pradžiai. Be to, mūsų jau vasario pabaigoje laukia Lietuvos supertaurės rungtynės su „Trakais“, todėl geriau dirbti Lietuvoje, o į stovyklą vykti prieš Čempionų lygos kovas“, – spaudos konferencijoje aiškino „Žalgirio“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Spaudos konferencijoje metu visuomenei taip pat buvo pristatyti du Vilniaus ekipos naujokai – 31-erių metų saugas Saulius Mikoliūnas ir 26-erių metų gynėjas Linas Klimavičius. Ilgametis Lietuvos rinktinės narys S. Mikoliūnas praėjusį sezoną žaidė Soligorsko „Šachter“ (Baltarusija) ekipoje, o L. Klimavičius atstovavo „Trakams“.

„Žalgiris“ visą laiką buvo klubas su didele istorija. Nuo pat vaikystės žiūrėdavau „Žalgirio“ rungtynes ir svajodavau ten žaisti. Ekipa išgyveno didelius sunkumus, bet geri žmonės prikėlė ją iš pelenų. Matau, kaip viskas daroma iš širdies. Jaučiau klubo palaikymą, todėl labai malonu atvykti čia. Turiu dar ambicijų ir jaučiu, kad yra rezervų. Tikiuosi, kad mano patirtis padės siekti užsibrėžtų tikslų. Taip pat tikiuosi tapti rinktinėje daugiausiai rungtynių sužaidusiu futbolininku“, – prisipažino S. Mikoliūnas.

L. Klimavičius prieš keletą savaičių bandė įsitvirtinti Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija) ekipoje. Nesulaukęs norimo pasiūlymo, futbolininkas nusprendė papildyti „Žalgirio“ gretas.

„Tokia futbolininko duona. Niekada negali nuspėti, kurioje komandoje atsidursi. Labai džiaugiuosi, kad galiu žaisti tokiame garsiame klube, ir dėsiu visas pastangas, kad padėčiau įgyventi užsibrėžtus tikslus“, – kalbėjo L. Klimavičius.

„Žalgirio“ futbolininkus nuo kito sezono rengs kita drabužių gamintoja. Pasibaigus sutarčiai su „Kappa“, nuo kitų metų oficialia Vilniaus klubo aprangos tiekėja tapo „Nike“.

„Dar nesibaigus metams, jau pradėjome ruoštis naujam sezonui. Pradėjome prekiauti abonementais ir kol kas labai gerai sekasi. Pakeitėme aprangos gamintoją ir su „Nike“ turėtume bendradarbiauti mažiausiai penkerius metus. Kadangi „Nike“ jau 15 metų bendradarbiauja su Talino „Flora“ (Estija) klubu, tai planuojame aprangos pristatymą draugiškose rungtynėse vasario mėnesį Estijoje“, – atskleidė M. Nikoličius. 

„Žalgiris“ pasiruošimą naujam sezonui pradės sausio 16 dieną, kuomet sužais draugiškas rungtynes su Balstogės „Jagiellonia“ klubu. Pasiruošimo cikle planuojami draugiški mačai su Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Baltarusijos klubais. Liepos pradžioje, prieš kovas Čempionų lygoje, planuojama treniruočių stovykla.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt