Sportas

2020.09.16 09:16

Bręstanti futbolo bomba – Garethas Bale`as artėja link sugrįžimo į „Tottenham“

LRT.lt2020.09.16 09:16

31-erių metų Velso futbolo įžymybė Garethas Bale‘as sugrįš ten, kur jo žvaigždė spindėjo ryškiausiai – į Londono „Tottenham“.

BBC, kaip ir dauguma kitų žiniasklaidos priemonių tiek Ispanijoje, tiek Anglijoje, skelbia, kad „Tottenham“ artėja link susitarimo su Madrido „Real“.

G. Bale‘as jau seniai nebeturi vietos „Real“ ekipoje, tačiau surasti potencialus pirkėjus Madrido klubui sekėsi itin sunkiai.

Visgi šį kartą situacija yra skirtinga – „baltieji“ jį sutinka skolinti vien tam, kad atsikratytų įspūdingo atlyginimo naštos. Neatmetama, kad „Tottenam“ į G. Bale‘ą gali įgyti ir visas teises, tačiau šiuo metu realiau atrodo nuomos sutartis.

„Garethas vis dar myli „Tottenham“ klubą“, – BBC radijui sakė žaidėjo agentas Jonathanas Barnettas. – Tai yra vieta, kur jis norėtų būti.“

G. Bale‘as į „Real“ atvyko 2013-aisiais. Paskutinieji metai valui nebuvo sėkmingiausi, tačiau jis tuo metu rekordinę perėjimo sumą atpirko su kaupu – keturiskart tapo UEFA Čempionų lygos nugalėtoju ir dukart Ispanijos.

Iš viso „Real“ gretose jis sužaidė 251 rungtynes ir pelnė 105 įvarčius.

„Tottenham“ klube G. Bale‘as rungtyniavo 2007-2013 m. laikotarpiu ir per 203 rungtynes sumušė 55 įvarčius.

BBC pabrėžia, kad G. Bale‘as greičiausiai nebus vienintelis žaidėjas, kurį iš „Real“ prisivilios „Tottenham“ – taip pat pasiektas susitarimas dėl Sergio Reguilono įsigijimo.

Nors ir buvo skelbta, kad 23-ejų metų ispanas pasuks į „Manchester United“ klubą, „Tottenham“ pavyko jį nugvelbti iš varžovų panosės.

Skelbiama, kad „pentiniai“ už krašto gynėją sumokės 30 mln. eurų. Esminė detalė, leidusi „Tottenham“ klubui laimėti kovą dėl S. Reguilono, tai sutikimas į sandorį įtraukti teisę „Real“ klubui už 35-40 mln. eurų sumą susigrąžinti žaidėją ateityje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt