2020.09.16 07:19

Rytų konferencijos finalo starte – dramatiška „Heat“ pergalė po pratęsimo

LRT.lt2020.09.16 07:19

Pratęsimas, dramatiška kova ir fantastiški individualūs pasirodymai – tokia nata startavo Rytų konferencijos finalas. Jį pergalingai po atkaklios kovos pradėjo Majamio „Heat“ ekipa, 117:114 (18:26, 37:29, 16:28, 35:23, 11:8) įveikusi Bostono „Celtics“ krepšininkus.

Serijoje, kurioje žaidžiama iki keturių pergalių, Majamio komanda turi minimalų pranašumą (1-0).

Visą rungtynių laiką vyko permaininga kova – geriau startavo „Celtics“ krepšininkai, tačiau antrajame kėlinyje „Heat“ susižaidė puolime ir išlygino rezultatą.

Antroje rungtynių pusėje vėl užtikrinčiau startavo „Celtics“, susikrovęs 12 taškų persvarą. Visgi ketvirtajame kėlinyje pasikartojo identiškas scenarijus – „Heat“ tapo sunkiai sulaikoma puolime ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo metu vyko gana apylygė kova, tačiau pačioje pabaigoje sėkmė nusišypsojo „Heat“ krepšininkams. Likus 12 sekundžių Jimmy Butleris pelnė du taškus su pražanga, „Celtics“ bandė suregzti greitą ataką, tačiau Jaysonas Tatumas gavo bloką nuo Bamo Adebayo.

„Heat“ ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi Goranas Dragičius, surinkęs 29 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30 (4/12 trit., 14 atk. kam.), Marcusas Smartas 26 (6/13 trit.), Kemba Walkeris 19 (1/9 trit.), Jaylenas Brownas 17 (3/10 dvit.).

„Heat“: Goranas Dragičius 29 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Jae Crowderis 22 (5/9 trit.), Jimmy Butleris 20 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Bamas Adebayo 18 (9 rez. perd., 6 atk. kam.).