2020.09.15 23:07

Draugiškame Eurolygos turnyre Valensijoje – Prancūzijos ekipos ir šeimininkų pergalės

LRT.lt2020.09.15 23:07

Antradienį Valensijoje startavo dar vienas priešsezoninis Eurolygos turnyras, kuriame kelialapius į finalą iškovojo Vilerbano ASVEL ir šeimininkų „Valencia“ komandos.

Pirmajame pusfinalyje ASVEL 74:57 nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

Čia prancūzai pirmavo iš esmės nuo pat pirmųjų minučių, laimėjo visus keturis rungtynių kėlinius ir didelių abejonių dėl savo turėtos persvaros nepaliko.

Tuo tarpu Pirėjo ekipa itin strigo puolime ir tik trečiame kėlinyje sugebėjo įmesti 20 taškų – kituose jų rezultatyvumas neviršijo 13.

Graikijos ekipai nesisekė niekas – komanda prarado 15 kamuolių bei pataikė vos 1 tritaškį.

ASVEL: Allerikas Freemanas 14, Moustapha Fallas ir Norrisas Cole‘as po 12, Davidas Lighty 11;

„Olympiakos“: Octaviusas Ellisas 12, Hassanas Martinas 10 (10 atk. kam.), Shaquielle‘as McKissicas ir Kostas Sloukas po 8.

Tuo tarpu kitame pusfinalyje pergalę iškovojo šeimininkai „Valencia“, 84:76 susitvarkę su Miuncheno „Bayern“.

Likus žaisti tris minutes šeimininkų pranašumas dar siekė tik vieną tašką (75:74), tačiau tada jie laimėjo atkarpą net 9:0, nurūko į priekį ir taip išlaikė pergalingą pranašumą.

Laimėtojų komandai 17 taškų pelnė Mike`as Tobey, 15 pridėjo Bojanas Dubljevičius.

Tuo tarpu Miuncheno ekipoje rezultatyviausias buvo Nicholas Weileris-Babbas, įmetęs 14 taškų, o po 12 surinko Wade`as Baldwinas ir Vladimiras Lučičius.

Finale ASVEL susitiks su „Valencia“, o kovoje dėl trečiosios vietos rungsis „Olympiakos“ ir „Bayern“.