Sportas

2020.09.14 18:33

JAV 17-mečių rinktinės duris pravėręs Lietuvos olimpiečio sūnus artėja prie susitarimo su Kroatijos klubu

LRT.lt2020.09.14 18:33

16-metis Lietuvos olimpiečio ir maratonininko Mindaugo Pukšto sūnus Rokas, gimęs ir užaugęs Jungtinėse Amerikos Valstijose, profesionalo karjeros sieks Kroatijoje.

Vietinė žiniasklaida skelbia, kad JAV 17-mečių rinktinei atstovaujantis jaunasis saugas susitarė su Splito „Hajduk“ klubu.

Užsienyje vertinamas R. Pukštas vasarą jau plušėjo „Hajduk“ vasaros stovykloje, tačiau tuomet galutinio susitarimo nepasiekė. Juo didžiulį susidomėjimą nuo pat pradžių rodė Splito klubo sporto direktorius Ivanomas Kepčijomas.

Praėjusią vasarą perspektyvus futbolininkas lankėsi Karingtone, kur savo treniruočių centrą yra įkūręs „Manchester United“ klubas.

Šiuo metu R. Pukštas žaidžia ir treniruojasi „Barcelona“ klubo akademijoje Arizonoje.

Roko tėvai yra puikiai pažįstami Lietuvos sporto bendruomenei – be jau minėto Mindaugo Pukšto profesionaliai sportavo ir mama Živilė, kuri yra daugkartinė Lietuvos čempionė trišuolio rungtyje.

Pukštai į JAV išvyko 2004-aisiais. Visgi pora šaknų neužmiršo ir vasaromis sugrįždavo į Lietuvą, kartu pasiimdami Roką, kuris, savo ruožtu, vasaras leisdavo su Kėdainiu „Nevėžiu“.