2020.09.14 09:34

Skandalas rungtynėse Prancūzijoje: muštynės, 5 raudonos kortelės, kaltinimas rasizmu ir antausis PSG

LRT.lt2020.09.14 09:34

Nulis pergalių ir nulis įvarčių per dvejas rungtynes. Tokiu tempu naująjį Prancūzijos čempionatą pradėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, sekmadienio vakarą 0:1 pralaimėjusi „Marseille“.

Įdomų ir kovingą mačą nustelbė tikras kortelių lietus. Mačo teisėjas Jerome`as Brisardas iš viso parodė net 17 kortelių – tai naujas Prancūzijos čempionato rekordas.

11 geltonų kortelių teisėjui teko traukti viso mačo metu, o likusios šešios parodytos paskutinę mačo minutę.

Nervingame mače žaidėjai ne kartą pykosi, grubiai vienas kitą stabdė ir po to aiškinosi santykius apsižodžiavimais, kol galiausiai viskas sprogo pačioje mačo pabaigoje.

„Marseille“ gynėjui Alvaro pražanga sustabdžius Leandro Paredesą, šis puolė varžovą ir smogė jam korpusu. Netrukus tarp abiejų komandų žaidėjų kilo susistumdymas, kuriame pasižymėjo PSG gynėjas Laywinas Kurzawa, kumščiai bandęs auklėti varžovus.

Futbolininkai stumdėsi, kalbėjosi ir kitaip santykius aiškinosi kelias minutes, bet į dideles muštynes ginčas kažkaip neperaugo.

Po jo teisėjas ištraukė antrąsias geltonas korteles L. Paredesui ir „Marseille“ žaidėjui Dario Benedeto, o tiesiogines raudonas korteles prieš save išvydo L. Kurzawa, varžovui smogęs Neymaras ir Marselio ekipos žaidėjas Jordanas Amavi.

Įdomu, kad „Marseille“ tai buvo pirmoji pergalės vadinamajame „La Classique“ derbyje per 9 metus. Pergalingą įvartį 31-ąją minutę pelnė Florianas Thauvinas.

PSG sezoną pradėjo jau dviem pralaimėjimais iš eilės, o „Marseille“ laimėjo abejas pirmąsias rungtynes.

Jau po rungtynių PSG lyderis Neymaras viešai apkaltino „Marseille“ žaidėją Alvaro Gonzalezą rasizmu. Anot Neymaro, varžovas jį pavadino beždžione.