Naujienų srautas

Sportas2015.12.17 15:47

Vilniaus „Žalgiris“ pratęsė sutartį su M. Kukliu

LRT.lt 2015.12.17 15:47

Besiruošiant naujajam 2016 metų sezonui Vilniaus „Žalgiris“ pasiekė dar vieną pergalę už aikštės ribų: klubo garbę ir toliau gins ilgalaikę sutartį pasirašęs saugas Mantas Kuklys, rašome klubo interneto puslapyje.

Nuo 2012-ųjų čempionų gretose rungtyniaujantis futbolininkas teigė, kad apsispręsti, kur norėtų tęsti savo karjerą, nebuvo sunku.

„Jau ketverius metus manyje teka žaliai baltas kraujas. Taip pat dar vis turiu ambiciją kartu su „Žalgiriu“ patekti į Europos turnyrų grupių etapą. Todėl norėjau likti Vilniuje ir pasistengti šią svajonę paversti realybe“, – pasakojo saugas.

Per Vilniuje praleistus metus M. Kuklys sužaidė 136 rungtynes, kurių metu pasižymėjo 41 įvarčiu ir dar 40 kartų atliko rezultatyvius perdavimus komandos draugams.

2014-aisiais futbolininkas buvo nuomos pagrindais išvykęs į Čekijos aukščiausios lygos „Bohemians 1905“ ekipą, kurioje sužaidė 8 rungtynes, o penkias iš jų pradėjo pagrindinėje sudėtyje.

„Kai atvykau į „Žalgirį“, komandai vadovavo naujas treneris, o man neblogai sekėsi jam įrodyti, kad esu vertas daugiau minučių aikštėje. Į klubą atvykus Marekui Zubui man tapo šiek tiek sunkiau, nes šis treneris reikalavo visai kitų dalykų, nei ankstesnis.

Teko šiek tiek laiko praleisti ant atsarginių žaidėjų suolo, tačiau buvau labai užsispyręs ir įrodžiau, kad esu vertas ir galiu žaisti šiame klube. Žinoma, buvo įvairių traumų, tačiau jos mane padarė stipresniu. Po kiekvieno sužeidimo sugrįždavau tapęs vis geresniu žaidėju, o tai stengiausi parodyti ir futbolo aikštėje“, – futbolininkas prisiminė „Žalgiryje“ praleistas akimirkas.

M. Kuklys teigė, kad ateityje norėtų dar kartą išbandyti savo jėgas užsienyje, tačiau Lietuvoje liko dar neužbaigtų darbų.

„Vietiniuose turnyruose pastaraisiais metais laimėjome viską, ką tik galėjome, tačiau mums trūksta dar vieno dalyko – Europos turnyro. Man patinka, kad klubo ambicijos yra labai didelės, todėl noriu likti komandoje ir padėti tai įgyvendinti.

Tiek aš, tiek mano šeima esame laimingi Vilniuje. Čia man yra sukurtos pačios geriausios sąlygos tobulėti, o apie tai svajoja kiekvienas futbolininkas“, – teigė M. Kuklys.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi