Sportas

2015.12.16 16:39

Vilniuje atidarytas naujas teniso aikštynas

ELTA 2015.12.16 16:39

Vos tik duris sostinėje atvėrus „Baltic Petroleum“ teniso aikštynui, į jį įsikėlė Balžeko teniso akademija. Jaunąją kartą auginantis trijų teniso bei dviejų fizinio parengimo trenerių kolektyvas džiaugiasi naujais namais, leisiančiais siekti didesnių aukštumų.

„Nauji namai – naujos galimybės. Sąlygos tiek mums treneriams, tiek vaikams – čia fantastinės. Tikrai nėra kuo skųstis“, – apie dar dažais kvepiantį aikštyną kalbėjo geriausias teniso treneris Lietuvoje Remigijus Balžekas.

„Šiuo metu didžiausią dėmesį skiriu aštuonmečiams, devynmečiams, dešimtmečiais. Tai yra toks vaikų amžius, kokio buvo Ričardas Berankis, kai pradėjau dirbti su juo. Ar tie vaikai gali pasiekti tokį pat lygį kaip Ričardas? Neabejoju. Jei pats tuo netikėčiau – manęs čia nebūtų. Tai ne mano charakteriui“, – pasakojo R. Balžekas.

Talentingiausių vaikų pavardžių nenorėjęs atskleisti treneris tikina, kad su vaikais dirba pagal panašią metodiką, kurią naudojo augindamas geriausią šiuo metu Lietuvos tenisininką.

„Tuo metu aš daug ko nežinojau, tad yra dalykų, kuriuos su šiais vaikais darysiu kitaip, bet pagrindas yra tas pats. Manau, kad Ričardas yra pirmo penkiasdešimtuko žaidėjas, tad reiškia, kad kažką dariau teisingai. Dirbsime čia, turėsime stovyklas Jungtinėse Valstijose, rinksimės tik tokius turnyrus, kurie mums duos apčiuopiamos naudos“, – pasakojo R. Balžekas.

Sostinės Telšių gatvėje įsikūrusiame aikštyne atidarytos keturios aikštelės. Šalia aikštyno – dar keturiomis, po atviru dangumi, aikštelėmis teniso mėgėjai ir profesionalai galės naudotis šiltuoju metu laiku.