Naujienų srautas

Sportas2015.12.15 15:04

Liberalai prašo stabdyti Lietuvos futbolo federacijos finansavimą

15min.lt 2015.12.15 15:04

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija siūlo stabdyti skandalų krečiamos Lietuvos futbolo federacijos finansavimą, kol federacija neišsirinks skaidrią reputaciją turinčių vadovų. Su tokiu pasiūlymu Seimo liberalai kreipėsi į premjerą Algirdą Butkevičių bei Kūno kultūros ir sporto departamento generalinį direktorių Edį Urbanavičių.

„Situacija, kai dėl valdžios šalies futbolo federacijoje kovoja su šešėliniu pasauliu susijusios grupuotės, kelia pasibaisėjimą. Tai ne tik dar labiau menkina Lietuvos futbolo federacijos reputaciją, bet ir daro žalą visam šalies sportui“, – sako Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis.

E. Masiulio įsitikinimu, užvaldyti Lietuvos futbolo federaciją siekiama dėl pinigų. „Nereikia būti naiviems ir tikėti, kad šešėlinio pasaulio grupuotėms parūpo Lietuvos futbolo ateitis. Labai liūdna matyti, kad į šią kovą įtraukiami arba bandoma prisidengti garsių Lietuvos futbolininkų pavardėmis“, – teigė Liberalų sąjūdžio vadovas.

Tam, kad sustabdžius Lietuvos futbolo federacijos finansavimą nenukentėtų vaikų futbolo interesai, šios srities finansavimą liberalai laikinai siūlo perkelti kitoms institucijoms.   

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi