Sportas

2015.12.14 11:11

LKL tiria, ar „Dzūkijos“ ir „Lietuvos ryto“ rungtynes sutepė lažybos

Alytaus „Dzūkijos“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ rungtynių pagrindinio laiko pabaiga sukėlė klaustukų ir Lietuvos krepšinio lygos vadovams. Šie kreipėsi į monitoringo kompaniją „SportIM“ išsiaiškinti, ar skandalingas pratęsimas galėjo įvykti surežisuotai.

Daugybę diskusijų viešojoje erdvėje sukėlė nedovanotinos „Dzūkijos“ puolėjo Nerijaus Varnelio klaidos paskutinę rungtynių minutę. Po vienos jų „Lietuvos rytsas“ perėmė kamuolį ir iš po krepšio lengvai išplėšė pratęsimą.

„Dzūkija“ pralaimėjo laimėtas rungtynes.

„Laukiame „SportIM“ ataskaitos. Mačiau situaciją, bet palaukime ekspertų išvadų“, – 24sek.lt sakė LKL direktorius Romualdas Brazauskas.

Lažybų eigą sekantys „SportIM“ savo atsakymą turėtų duoti jau šiandien.

R. Brazauskas pridūrė, kad anksčiau dėl „Dzūkijos“ pavojaus signalų lažybų priežiūros tarnybos nesiuntė.

Treneris to dar nebuvo matęs

24sek.lt inicijuotoje apklausoje daugiau nei du trečdaliai respondentų teigė, kad N.Varnelio veiksmai mačo pabaigoje sukėlė įtarimų.

Internete netrūksta piktų N.Varneliui adresuotų komentarų. Jie pasipylė ir „Dzūkijos“ klubo „Facebook“ puslapyje. 

Dzūkų treneris Andrejus Urlepas po rungtynių buvo tiesiog apstulbęs: „Nesu matęs nieko panašaus“.

Patyręs strategas iš Slovėnijos negalėjo patikėti, kad labiausiai patyręs „Dzūkijos“ žaidėjas N.Varnelis taip išleido pergalę. Kai puolėjas pametė kamuolį, A.Urlepas spyrė į reklamos stendus.

58-erių A.Urlepas teigė, kad tik dėl tos kvailos klaidos „Dzūkija“ nusileido „Lietuvos rytui“.

„Krepšinyje dar nebuvau to matęs. O jame esu visą gyvenimą. Jis turėjo kamuolį ir tiesiog atidavė jį „Lietuvos ryto“ žaidėjui. Dieve mano. Net vaikai negali taip klysti. Ką jau kalbėti apie labiausiai patyrusį komandos žaidėją. Nusipelnėme pergalės. Pralaimėjome tik dėl tos vaikiškos klaidos“, – tūžo A.Urlepas.

„Mums labai nusišypsojo sėkmė, – pripažino „Lietuvos ryto“ treneris Arvydas Gronskis. – Tikėjausi tikrai geresnio žaidimo. Kita vertus, visas jėgas dėjome į Europos taurės rungtynes Sankt Peterburge. Bet kai ten nepasisekė, automatiškai galbūt sėdome“.