2020.09.01 07:43

„Rockets“ ir „Thunder“ serijoje reikės 7 mačų, Antetokounmpo sustabdžiusi „Heat“ pratęsė pergalių seriją

LRT.lt2020.09.01 07:43

NBA atkrintamosiose varžybose sužaisti du susitikimai. Majamio „Heat“ krepšininkai po „sausos“ serijos prieš Indianos „Pacers“ pergalingai pradėjo ir seriją su Milvokio „Bucks“, o Oklahomos „Thunder“ ekipa įveikė Hjustono „Rockets“ ir šioje poroje laukia septintasis mačas.

„Thunder“ ir „Rockets“ dvikovoje nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis mačo sekundėmis, kai po Russello Westbrooko klaidos baudų metimais „Thunder“ į priekį išvedė Danilo Gallinari – 104:100 (24:25, 24:26, 29:24, 27:25).

Didžiausias skirtumas šiose rungtynėse buvo tik 8 taškai, kuriais pirmavo „Thunder“, tačiau „Rockets“ į tai atsakė spurtu 18:4 – 98:92.

Chrisas Paulas baudų metimais likus žaisti 13 sekundžių išlyginio rezultatą ties 100:100. Kitoje aikštės pusėje R. Westbrookas suklydo, dar dvi baudas pridėjo D. Galllinari ir komandoms teks žaisti lemiamas mirk-gyvenk rungtynes.

„Rockets“: J. Hardenas (8/11 dvit., 3/11 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.) 32, R. Covingtonas (4/6 trit.) 18, R. Westbrookas 17, D. House`as 12.

„Thunder“: Ch. Paulas (7/14 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam.) 28, D. Gallinari (4/9 trit.) 25, L. Dortas 13, D. Schroderis 12.

Tuo tarpu Majamio „Heat“ krepšininkai pratęsė pergalių seriją šių metų aktrintamosiose iki penkių, kai pirmose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse 115:104 (29:40, 31:23, 32:23, 23:18) įveikė Milvokio „Bucks“.

Majamio ekipa iki 18 taškų sustabdė „Bucks“ lyderį Giannį Antetokounmpo, kai Jimmy Butleris vien ketvirtajame kėlinuke įmetė 14 taškų. Iš viso „Heat“ lyderis surinko 40-imt.

„Bucks“ lyderis Giannis prie baudų metimo linijos realizavo vos 4 metimus iš 12-os, bet buvo per 1 rezultatyvų perdavimą nuo trigubo dublio.

„Heat“ dominavo kovoje dėl kamuolių (46:34) ir sulaukė šiek tiek daugiau pagalbos iš atsarginių žaidėjų (23:19).

„Bucks“ ekipą šių metų atkrintamąsias irgi pradėjo nesėkme, kai pirmose rungtynėse nusileido Orlando „Magic“, tačiau vėliau pasiekė keturias pergales iš eilės. „Heat“ pirmajame etape 4-0 įveikė „Pacers“.

„Heat“: J. Buttleris (11/18 dvit., 2/2 trit.) 40, G. Dragičius (7/10 dvit., 2/5 trit.) 27, B. Adebayo (17 atk. kam., 6 rez. perd.) 12, T. Herro 11.

„Bucks“: K. Middletonas (4/8 trit.) 28, B. Lopezas (4/6 trit.) 26, G. Antetokounpo (10 atk. kam., 9 rez. perd.) 18, K. Korveris 11.