Sportas

2015.12.08 16:28

D. Motiejūnas: „Kojos – paruoštos, plaučiai – dar ne“

15min.lt2015.12.08 16:28

Pirmadienį Donatas Motiejūnas po 8,5 mėnesio pertraukos turėjo pirmąją pilną treniruotę su „Houston Rockets“ komanda. Savaitgalį 25-erių lietuvis pagaliau išbėgo į aikštę mače su „Sacramento Kings“. Puolėjo kasdienybė pasikeitė žaibiškai: nuo kankinančio laukimo iki entuziastingų žingsnių krepšinio aikštėje.

„Kojos jaučiasi gerai. Gerai jas tam paruošiau. Tik mano plaučiai dar blogos formos. Tačiau manau, kad po kelių treniruočių ir rungtynių būsiu gerai pasirengęs“, – sakė D. Motiejūnas.

Aukštaūgis pridūrė, kad po rungtynių su „Kings“ nejautė jokių nugaros skausmų ir ruošiasi artėjančios nakties dvikovai Brukline su vietos „Nets“.

„Rockets“ treneris J. B. Bickerstaffas priminė, kad po nugaros traumos į aikštę grįžęs D. Motiejūnas dar negali žaisti visa jėga, todėl jo minutės dar bus apribotos. Analogiška į rikiuotę grįžtančio Dwighto Howardo situacija.

„Bet jie turės galimybių pasireikšti“, – tikino „Rockets“ treneris.

Pats D. Motiejūnas dar taiso savo žaidimo spragas, kurias išvydo išbėgęs į aikštę šeštadienio naktį.

„Vis dar priimu kai kuriuos sprendimus, kurių neturėčiau. Bet žinau, ką reikia taisyti. Viskas bus gerai“, – optimizmo nepraranda lietuvis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt