Sportas

2015.12.04 20:51

„Lietuvos ryto“ komandoje – trenerių rokiruotė

lrytas.lt2015.12.04 20:51

Treneris Arvydas Gronskis vadovaus Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų žaidimui per LKL rungtynes šeštadienį sostinėje su Utenos „Juventus“.

Šį sezoną A. Gronskis yra NKL žaidžiančio Vilniaus „Perlo“ vyriausiasis treneris. Bet po to, kai pareigų neteko Marcelo Nicola, „Lietuvos ryto“ klubo vadovybė pakvietė ilgametį asistentą iš dukterinės ekipos laikinai grįžti į pagrindinę sostinės komandą.

Pasitraukus M. Nicolai, prie „Lietuvos ryto“ vairo stovėjo Aurimas Jasilionis. Dabar jis padės A. Gronskiui.

„Klubo valdyba svarstė, kad A. Gronskis lapkričio viduryje iškart pakeistų M. Nicolą kaip laikinas treneris. Bet jis šį sezoną pradėjo dukterinėje komandoje ir todėl buvo kiek nutolęs nuo mūsų pagrindinės sudėties reikalų, – lrytas.lt sakė „Lietuvos ryto“ klubo direktorius Martynas Purlys. – Valdyba tiki A. Jasilionio perspektyva, tačiau A. Gronskis turi gerokai daugiau patirties aukščiausio lygio krepšinyje, ir todėl jis perims vadovavimą „Lietuvos ryto“ žaidimui per artimiausius mačus“.

A. Jasilionis su „Lietuvos rytu“ Europos taurės turnyre laimėjo prieš Stambulo „Besiktas“ ir nusileido Solnoko „Olaj“ bei Saratovo „Avtodor“, o LKL čempionate pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“ ir nugalėjo Prienų-Birštono „Vytautą“.

M. Purlys patvirtino, kad „Lietuvos rytas“ toliau ieško naujo vyriausiojo trenerio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt