Sportas

2015.12.04 14:48

R. Kurtinaitis atsisakė pasiūlymo treniruoti Rusijos rinktinę

DELFI.lt2015.12.04 14:48

Nors dar šią savaitę Rusijos žiniasklaidoje sklandė informacija, kad Rimas Kurtinaitis yra realiausias kandidatas tapti vyriausiuoju šios šalies rinktinės strategu, ji nepasitvirtino.

Penktadienį vykusiame Rusijos krepšinio federacijos trenerių tarybos posėdyje į vyriausiojo stratego vietą paskirti pasiūlytas ne 55 metų lietuvis, o kadaise su juo krepšinio aikštelėje kovodavęs 50-metis rusas Sergejus Bazarevičius, šiuo metu netreniruojantis jokios komandos.

Šia informacija su Spors.ru pasidalijo trenerių tarybos narys Stanislavas Jeriominas. Pasak jo, tapti rinktinės treneriu pretenduoja ir dar du specialistai – rusas Vasilijus Karasiovas ir italas Andrea Trinchierri. R. Kurtinaičio kandidatūra nebeminima. Lietuvis pasiūlymo tapti treneriu atsisakė pats.

„Visų pirma federacijai rekomendavome peržiūrėti S. Bazarevičiaus kandidatūrą. Taip pat federacijai rekomenduojame išanalizuoti A. Trinchierrio ir V. Karasiovo kandidatūras. Čia galėjo būti ir R. Kurtinaitis, tačiau jis pats pasakė, kad jam bus sunku derinti darbą rinktinėje ir „Chimki“ komandoje“, – atskleidė S. Jeriominas.

Netrukus savo žodį tarė ir S. Bazarevičius, pareiškęs, kad yra pasirengęs priimti darbo rinktinėje iššūkį.

„Labai malonu, kad specialistai įvertino mano įdėtą darbą. Kaip jau esu sakęs, aš esu pasirengęs imtis šių pareigų ir tapti rinktinės treneriu“, – „Sport-Express“ sakė S. Bazarevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt