Naujienų srautas

Sportas2012.06.17 23:00

Rinktinę palieka T. Klimavičius ir M. Kuzminskas

Lietuvos krepšinio rinktinę po dviejų draugiškų rungtynių su Makedonijos ir Graikijos rinktinėmis palieka Tadas Klimavičius ir Mindaugas Kuzminskas.

Lietuvos krepšinio rinktinę po dviejų draugiškų rungtynių su Makedonijos ir Graikijos rinktinėmis palieka Tadas Klimavičius ir Mindaugas Kuzminskas.

Nacionalinės komandos strategas Kęstutis Kemzūra, pasitaręs su savo kolegomis, abiem krepšininkams padėkojo už darbą treniruočių stovyklose ir paskelbė, kurie žaidėjai vyks į Hiustoną bei tęs pasirengimą olimpiniam atrankos turnyrui.

„Turime septynis aukštus žaidėjus ir visus išleisti į aikštę sudėtinga. Apgailestauju, kad Tadui šiandien negalėjau suteikti šanso. Jis nuoširdžiai dirbo treniruotėse, bet šiandien kiti žaidėjai buvo stipresni.

Mindaugas nuo pirmos stovyklos iki dabar padarė stiprią pažangą. Jis visai neblogai mums padėjo per pirmas rungtynes ir šiandien. Galbūt jam ne viskas pavyko, bet jis labai nori ir stengiasi. Džiugu, kad jis, liaudiškai tariant, atsigavo. Pasitarę su treneriais nusprendėme, kad šioje pozicijose turėsime Simą Jasaitį ir Joną Mačiulį, o Mindaugui sunkoka su jais konkuruoti“, – po rungtynių su Graikija kalbėjo K. Kemzūra.

Prie komandoje likusių dvylikos žaidėjų prisijungs Sienos „Montepaschi“ komandos gynėjas Rimantas Kaukėnas bei puolėjas Jonas Mačiulis ir Madrido „Real“ gynėjas Martynas Pocius. Pastarasis artimiausiomis dienomis grįš į Lietuvą ir kartu su rinktine trečiadienį išskris į Hiustoną.

Tuo metu R. Kaukėnas ir J. Mačiulis į JAV skris jau pasibaigus Italijos čempionato kovoms, atskirai nuo rinktinės.

 BasketNews.lt

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi